Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik a legerősebb mellszívó?...

Melyik a legerősebb mellszívó? Medela minit használom, de nem tudom kiszívni a tejet vele, szopi után max. Egy korty, előtte max.30ml. , pedig babó 130-t szokott enni, van amelyik erősebb?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az Avent elektromosat használom. Mennyi idős a babád?Lehet, hogy már beállt a kerelet-kínálat, annyi termelődik amennyi a babának kell. Én már jó ideje nem mellszívózom a bal mellem, csak a jobbot.Az én kisfiam csak az egyikből eszik, a másikból nem tudom őt etetni, sajnos.Abból fejek és adom egy örökbefogadott kisbabának.
2010. máj. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
5hetes.Beállt a kereslet-kínálat-szerintem,de a teli mellemet sem tudom kiszívni csak a"vizes"részét,max.30-40ml-t.
2010. máj. 4. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Avent kézit használok, 6 hetes a kisfiam, teli mellből 140-160-at tudok kiszívni. Nyomogatni sem kell a kart folyamatosan, amikor beindul a tejcsi, akkor csak lenyomom a kart, és folyik magától.
2010. máj. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia

A medela Mini elcetricnél a Medela swing hatékonyabb. A Mini electric nem mindenkinek biztosít elég szívóerőt. Sok eltérő tapasztalattal találkoztam már, mert ilyen (+avent) készülékeket adok bérbe. üdv, Julia Vecsésről

2011. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!