Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hasfàjòs lenne a babàm?

Hasfàjòs lenne a babàm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kisfiam 5 hetes, anyatejes baba. Mostanàban nehezen megy a szoptatàs, 5-10 perc utàn kiköpi, hàtrafeszìti magàt, aztàn rögtön menne vissza a cicire. Utàna màr csak 1-2 percet hajlandò szopizni,mert megint elengedi, van hogy kicsit sìr, aztàn megint vissza. Pròbàlom ilyenkor büfiztetni, hasàt masszìrozni, de ha nem engedem vissza a cicire nagyon sìr.Estènkènt rosszabb,egy etetès 1,5-2 òra. Akkor mèg el is alszik,nem tudom feleklteni, de ha beteszem a kisàgyba 5 perc ès felkel. Megint cicire teszem,szopizik pàr percet ès kezdődik a hàtrafeszìtès,cici kiköpès.Pròbàlok màs pòzban etetni, màsik cici, de semmi nem segìt. Hogy tudnàm elèrni hogy folyamatosan szopizzon? Most infacol cseppekkel pròbàlkozom a hasfàjàsra, de teljesen kèsz vagyok ettől :( Valakinek valami tanàcs ami segìthet?
2020. febr. 27. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem ez nem tipikus hasfajas. Az sikító, vigasztalhatatlan sírással jár. És egyértelműen szenved a gyerek.

Ettől lehet valami diszkomfort poci tájon. Mondjuk ezzel mi is küzdünk, hogy belealszik az evesbe. Mondjuk az en babám tapszeres szóval azt nem tudom, hogy tudod ösztönözni a hatékonyabb szopasra, de biztos lesz aki tud tippeket adni 🙂

2020. febr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Estére mindenkinek a teje jóval kevesebb de zsírosabb. Lehet, hogy az zavarja a babádat, hogy nem ömlik a szájába és türelmetlen. Mérted, hogy este mennyit eszik?
2020. febr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!