Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 hetes pici babám már 1 hete...

2 hetes pici babám már 1 hete hasfájós. Van esetleg valami bevált módszer rá az időn kívül?

Figyelt kérdés
A Biogaia cseppeket szedi 6 napja, de ahogy tudom annak már hatnia kellett volna. Azt tanácsolták, hogy próbáljunk mást, de melyiket a sok közül? Próbálom éves közben többször büfiztetni, tornáztatom, tettünk a hasára meleg cseresznyemag párnát, de egyszerűen semmi se válik be. Nagyon sokat pukizik, de mindegyik előtt szenved. Annyira pici még, alig bírom elviselni a fájdalmát.
2017. nov. 13. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Mi Espumisan cseppett használtunk.
2017. nov. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Espumisan, hason altatás. Tejtermékek és tojás elhagyása az étrendedből. Egy próbát megér (és szedj kalciumot). Ha végképp nem megy, szélcső (vagy lázmérőzés).
2017. nov. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

Nekünk az infacol vált be, azt lehet már két hetesnek is adni.

A tejtermékeket pedig elhagytam erre az időre.

2017. nov. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is az Espumisan vált be.
2017. nov. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
A hordozás sokat segített. A pozíció miatt (lába fel van húzva, függőlegesen van) könnyen ki tud jönni aminek ki kell jönnie. De a gyermekágy alatt csak óvatosan.
2017. nov. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szintén espumisan :)

De abból is a lazább fajta. Az egyikből kb 4 csepp kell, a másikból több. Na az, amiből több csepp kell, nekünk az vált be. A másik túl sűrű volt, vagy nem tudom, de nem volt jó..


Majd néha próbáld ki, hogy nem adsz neki. Értem ezalatt mondjuk, hogy egy hónap múlva.

Mi is két hónapos koráig adtuk, aztán kíváncsiságból nem adtam és kiderült már nem is kell.. :)

2017. nov. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Infacol.
2017. nov. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nàlunk a lactase comfort csepp vàlt be a tàpszerbe. Elmúlt a hasfàjàs,segit lebontani a tejcukrot. Espumisan biogaia semmi màs nem segitett
2017. nov. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nálunk is a laktase comfort csepp és az espumizan csepp vált be plusz apa a karjára fektette hasra amivel tartotta azzal a kézzel pont a pocakját tudta simizni,masszírozni sétálgatva és persze tornáztatás..de sajnos ezt valóban csak az idő fogja megoldani addig is kitartást kívánok nektek...
2017. nov. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!