Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikortol lehet lazábban venni...

Mikortol lehet lazábban venni az étkezést? 3 hónapos babám igeny szerint szoptatom es nagyon szigorúan betartom, hogy mit nem szabad enni. Szinte minden zöldséget kiiktattam nehogy hasfajos legyen.

Figyelt kérdés
2013. dec. 21. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd, van olyan baba, akinél egy fél paprikát sem ehetsz meg, és van olyan is, akivel nyugodtan ehetsz töltött káposztát is, mert nem puffad. Szerintem lassan kezdheted kitapasztalgatni, hogy mi okoz nála erősebb gázképzést, egyél mindenből keveset, és figyeld a babádat.
2013. dec. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3 hónapos nekem is a fiam, én születésétől (de már terhesen is) mindent ettem. Soha nem volt hasfájós és semmi egyéb baja nem volt. Ha fájt is a hasa az azért volt mert sokat evett, vagy mert beszorult egy puki. szerintem egyél bátran amit szeretnél, esetleg kezdetnek kevesebbet és ha nincs gond akkor legközelebb már többet.
2013. dec. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vezess vissza mindent, amit szeretsz, de egyesével és lehetőleg délelőtt, hogy ha esetleg meg is fájdul a pindúr pocakja, ne éjszakára kezdje a görcsölést.


Nálunk pl. két dolog volt, ami kiverte a biztosítékot: a káposzta és a paprika.

2013. dec. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!