Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Pár napos babámak, hány ml...

Pár napos babámak, hány ml kell meginnia? Ragaszkodni kell a számokhoz?

Figyelt kérdés
2020. márc. 5. 01:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Amennyit igényel.Nem tudom tápszeres,vagy anyatejes e.Az én lányom tápszeres,de ha a számokhoz ragaszkodom éhen hal.Mikor 70ml "kellett"volna ennie,ő már megette a 120ml.Evett,ordított.Aztán rájöttunk h.nem lakott jol.
2020. márc. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hagyd is abba a méregetést. A szoptatás témakör miatt gondolom nem tápszeres. Akkor csak tedd mellre, amilyen gyakran csak tudod/igényli.
2020. márc. 5. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a baba tudja mennyi kell neki mikor kéri adni kell. Mi felnőttek sem vagyunk egyformák ki többet ki kevesebbet eszik. Én babám 6 hónapos és volt hogy óránként kérte és evett volt hogy 2-3 óra eltelet.
2020. márc. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Huh

Ezt engedd el


Gondolj bele

Reggelrr nem annyit eszel, mint ebédre


Kedden nem biztos hogy annyit, mint vasárnap..


Nem gépek.. babák..


Amúgy az ökölszabály

120-150* testsúlykg/nap


4 kg baba

Minimum

120*4=480g

“Maximum” igazából nincs

150*4=600g

Ez ugye teljesen egyenlőtlenül elosztva

2020. márc. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 khniki ***** válasza:
100%
Dehogyis, csak bestresszeled magad. Eszik, amennyit eszik. Legyen elég pisis pelusa és gyarapodjon!
2020. márc. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi,Nektek!
2020. márc. 6. 00:27
 7/8 Ginger Mama ***** válasza:

Àhhh, felejtsd el :) Ès a hízàs is annyira vàltozò....azon is kàr majd stresszelni. Az enyèm nagyon lefogyott szülès utàn ès ha hagytam volna magam becsapni a tàblàzatok alapjàn màr tàpszeres lenne. De èn csak szoptattam rendületlen, ma màr kis hurkàs 4 hònaposan ès hozza a tàblàzati èrtèkeket. (Amugy a sùlygyarapodàst mindig honapra èrdemes nèzni nem hètre, de Vida Àgi blogja jobban elmondja)

Amikor csak bizonytalan vagy (evett e eleget, van e elèg tejem) kèrdèsek elöjönnek, csak szoptass gyakrabban, nèha egèsz nap. ;)

2020. márc. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm🥰
2020. márc. 8. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!