Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha megjött=tejapadás?

Ha megjött=tejapadás?

Figyelt kérdés
Első babámnál 3 hónaposan megjött és szép lassan el is ment a tejem hiába fejtem! Nyugtassatok meg most nem így lesz!
2010. júl. 25. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem!Nekem mielőtt megjött picit kevesebb volt a tej(nem tudtam annyit fejni szopik után) de aztán minden rendeződött.Semmi köze a tejelapadáshoz a mensinek nyugodj meg!!De vannak olyan időszakok,hogy nekem is kevesebb máskor több,ez változó.Lényeg,hogy szopizzon rendszeresen a babád!
2010. júl. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2010. júl. 25. 11:51
 3/4 anonim ***** válasza:
7 évig szoptattam,közben 2x szültem,és elég sokszor menstruáltam is.:))Nem befolyásolta a tej mennyiségét.
2010. júl. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne felj ettol. Figyelj oda az evesre es folyadek fogyasztasra. Ha megteheted pihenj minel tobbet. Nekem az elso honapokban kellett fejni ( mellgyulladasom is volt, amikor nem itta meg teljesen es nem fejtem ki alaposan. )

Teakat is ittam, s ugy vettem eszre, hogy az is segitett ( Lactoherb ).

Biztos, hogy lesz tejed es meg is marad.

Van olyan ismerosom, nem is egy, aki mar jo elore tudta, hogy neki nem lesz teje, vagy nem lesz eleg. Van, aki abban teved, hogy az anyatej mellett, melletaplalja bolt babaknak valo tejjel. Emiatt persze nem termelodik eleg anyatej.

Neked biztos nem lesz ilyen problema, mert latszik, hogy nagyon akarsz szoptatni. Sok sikert.

2010. júl. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!