Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hónapja szültem, és megjött....

3 hónapja szültem, és megjött. Hogyan fog ez hatni a szoptatásra?

Figyelt kérdés
Használhatok ilyenkor már tampont, ugye?
2011. aug. 21. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Igen hasznalhatsz tampont .Van olyan baba aki ugyanugy szopik ha az anyuka menstrual van olyan baba is aki nem fogadja el a tejet olyankor.Nekem 9honap utan jott meg eloszor de a lanyom eszre sem vette ugyanugy evett mint elotte.Azt viszont nem tudom mit kell tenni ha nem fogadja el gondolom tapszer.
2011. aug. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elöttem leírta a hozzászóló, hogy előfordul, hogy olyankor megváltozik a tej íze, és a baba emiatt kicsit húzódozhat. Semmit nem kell tenni akkor sem, ha kihagy egy-két szopit semmi baja nem lesz tőle, és előbb utóbb az éhség győzni fog. Nekem két lányom van, az elsőt zavarta ez a dolog, ő aznap mikor megjött fél napig nem akart szopizni, de estére "ráfanyalodott", utána nem volt semmi, ugyanúgy szopizott tovább. A második lányomat meg ez teljesen hidegen hagyja. A szoptatást amúgy nem befolyásolja ha menstruálsz, csak ha a baba kényes a tej ízére akkor, de akkor meg semmi mást nem kell csinálni, csak kínálgatni a cicivel, el fogja fogadni. Van baba akinél ez eltart két napig is, aztán megszűnik. Szóval nyugi, semmi gond nincs. Ha észrevceszed, hogy kicsit fanyalog, akkor sem kell megijedni, de nem is biztos hogy zavarja. :) Amikor nem akarja elfogadni, akkor is eszik valamennyit, éhenhalni nem fog, csak olyankor kicsit nem tetszik nekik az íze.
2011. aug. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is 3 hónaposan jött meg a menszeszem, akkor csak egy napra. 4. hónaptól kezdve normálisan, és az én babám ezt rendesen meg is érezte, így ő kerek egy hétig (másfél is volt) nem akart enni. Ilyenkor sztrájkol keményen, ez havonta megtörténik, egy-másfél hétig alig eszik, ilyenkor álmában etetem és olyankor hízni sem hízik.

Utána behozza a lemaradást.

nem mindenkinek hat egyformán, valamelyik baba meg sem érzi.

2011. aug. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!