Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek megjött szoptatás...

Akinek megjött szoptatás alatt, rendszeres volt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 08:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


10 hónapos a fiam és 9 volt amikor megjött, azóta megjött még egyszer 34 nap különbséggel, azelőtt szabályos 28-29 naposak voltak a ciklusaim. Remélem hamar vissza áll. :) Amúgy még napjában 3-4 x szopizik a kicsi.

2011. szept. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az első szülés után 3,5 hónappal jött meg, a következő 1,5 hónap múlva, onnantól havi rendszerességgel van meg.

2,5 éve szoptatok

2011. szept. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11 hónapja szoptatok, 7 hónapos volt a fiam mikor megjött, azóta rendszeres, 22-25 naponta megjön...
2011. szept. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem állt be eddig. 1 évesek voltak az ikreim,mikor megjött először, aztán rá pár napra megint, aztán volt hogy csak 1 nap barnáztam, aztán 7-én megjött most rendesen 3 nap volt rendes vérzés, és most 17-én megint, vagyis 10 napra jött meg, és megint 3 nap volt rendes, ma már nem volt. Kíváncsi leszek a folytatásra. Mindkét fiam szopizik még naponta 2-3szor meg éjjel is 2-5 alaklommal fejenként.

Annó a lányommal 8 hónapos volt mikor megjött, de akkor se állt be 1 éves koráig, akkor hagyta abba a szopit, de utána se volt rendszeres, nem is volt ideje beállni, mert közben terhes lettem a fiúkkal.

2011. szept. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem 8 héttel szülés után már megjött és azóta 34-36 naponként megjön. 2-3 napig tart,de jóval erősebb az első nap.
2011. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 éves, napi 4x szopizó baba mellett jött meg elôször, azóta 30 naponként van, még 2-3x szoptatok. Pedig régen sosem volt rendszeres és 35 naponta jött meg max.
2011. szept. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem össze-vissza jött meg. Szülés után 2 hétig véreztem. Július végén szültem és januárban apadt el a tejem teljesen. December 24.-én karácsonykor jött meg először rendesen, előtte már apadozott a tejem már hozzá kellett pótolni a lefagyasztott tejből is és néha vérezgettem, de inkább csak barnáztam, de sosem tartott egy napnál tovább. Januárban már abszolút nem volt tejem, áttértünk tápszerre, gondoltam majd megint hónap végén megjön főleg így, hogy már nem szoptatok. De nem jött meg csak Február közepén, utána megint kimaradt és csak Áprilisban jött meg. Már elvolt egy éves a babám amikorra beállt a rendes ciklusom. Sokkal kevesebb mennyiségre is a vérzés és rövidebb ideig is tart mint a terhesség előtt volt. Előtte átlag 5 napos volt, de volt, hogy 6-7 napig is megvolt. Most pedig csak 2 napig tart és egyáltalán nem fáj, előtte pedig nagyon megkínlódtam mindig mikor megjött.

Ez tök változó mindenkinél szerintem. Barátnőm 6 hetes kontrollon íratott fogamzásgátlót és meg is jött neki tőle rendesen, mindig időre. 18 hónapig szoptatta a babáját és azt vette észre, hogy amikor menstruált másabb volt a tejtermelés és valószínű a tej íze is mert kevesebbet kérte a baba a cicit, ilyenkor sokat fejt mert attól félt neki is el apad majd a teje, de neki szerencséje volt, sokáig tudott szoptatni és magától szokott le a baba.

2011. szept. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3 hónappal szülés után jött meg és szoptatás alatt már végig szabályos volt.
2011. szept. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szülés után 6 héttel már megjött, és 3 hónapig szinte napra pontosan megjött, aztán elkezdett szenvedni, és hol késett, hol előbb jött, és néha kevés, néha sok volt a mansim, néha pár napig tartott, néha meg vagy 10 napig... Lassan egy éve szültem, most már úgy látom beállt megint a rendszer.
2011. szept. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én négy gyermeket szültem,mind a négynél megjött szülés utáni rendszerességgel.A legelső gyermekem 11.hónapig szoptattam,...a negyediket 7.hónapig.

Állítólag szoptatás alatt nemlehet teherbe esni.

Amúgy mindenkinél más és más.

2011. szept. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!