Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt antibiotikum...

Szoptatás alatt antibiotikum mit lehet?

Figyelt kérdés
2020. márc. 12. 11:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Orvos csak 16 után rendel akkor hivom fel . Tüdőgyulladásom van szerintem alig kapok levegőt néha .
2020. márc. 12. 11:52
 2/9 anonim ***** válasza:
Mellgyulladasom volt ugyan, nem tudogyulladasom, de en a Zinatot kaptam. Azzal lehet szoptatni rendesen.
2020. márc. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Augmentint kaptam. 3 gyerek mellett többször voltam beteg, és augmentint, vagy aktil duot kaptam. Álltalában használt is.
2020. márc. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
[link] Ezt nagyobbik gyerekemnek írtak fel ez jó felnőttnek is ?
2020. márc. 12. 12:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne kezelgesd magad mert azzal nagyobb kárt tehetsz mint gondolnád.Hívd fel az orvosod, aztán ha mondja, hogy menj be hozzá bemész és felír valamit.A tüdőgyulladás nem fél perc alatt alakul ki, ha eddig kibírtad antibiotikum nélkül akkor 16 óráig is menni fog.
2020. márc. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Orvos. Majd ő diagnosztizál és ír felngyogyszert. Ha kell.
2020. márc. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tüdőgyulladást ne magad kezeld, hívd fel az orvost, mond el a tüneteid. Nehézlégzés és tüdőgyulladás vírusos is vagy a koronavírus is lehet, akkor meg teljesen felesleges antibiotikumot beszedned.
2020. márc. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Du van orvosod, menj el!

Ne kezeld magad! Addig már ki írod.

Ha nagyon rosszul érzed magad, nézd meg van e " rendelkezésre álló idő" ilyenkor odatelefonálsz, és kimegy házhoz ha tud

2020. márc. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Zinnat

Dalacin

Augmentin


De csak az orvos mpndhatja meg mi a jó nekd


/ nem riogatás.. de az öndiagnosztizálás nem vezet jóra..

Koronavírus is lehet, meg persze tüdőgyulladás is /

2020. márc. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!