Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Megint antibiotikum kell?!

Megint antibiotikum kell?!

Figyelt kérdés
Kerek egy honapja robbantam le, akkor antibiotikum kellett, most ugyanez a helyzet. Zoldet fujok-kohogok fel. Akkor Aktil Duo-t kaptam az gyerek orvosatol, egy honapos volt es nem kapta el tolem. Most 9 hetes. Szoptatom, nem lesz ez sok neki, hogy megint antibiotikumot kell(ene) szedjek es atmegy a tejbe?
2016. dec. 29. 02:29
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Azt tudjuk, hogy miért a gyerekorvos ad neked antibiotikumot?!?!
2016. dec. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Foggyulladás miatt 2szer kaptam antibiotikumot, 2*7 napig kellett szednem, semmi baja a lányomnak. Van egy oldal, ahol felsorolják, melyek azok a gyógyszerek, amik alacsony kockázatúak szoptatás alatt. A facebook-on a Szoptatási tanácsadás - kérdezz felelek nagyon jó, sok szoptatási tanácsadó, orvos van fent, akik bármivel kapcsolatban válaszolnak. Segítőkész csoport.
2016. dec. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves elso. Komolyan ez a lenyeg??? Azert o irta fel mert latta az egy honapos statuszon h milyen szarul vagyok es segiteni akart azzal hogy ne kelljen kulon elmennem a sajat haziorvosomhoz. Ezert.
2016. dec. 29. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!