Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma volt uhn- CRL 3,4mm Azt...

Ma volt uhn- CRL 3,4mm Azt mondta 4,5 hetesavagyok De ha január 21. én volt meg utoljára, majd febr 2 volt az együttlét és több nem volt tehát csak 1x?

Figyelt kérdés

akkor most a baba 4,5 hetes vagy a terhesség szívhang nem volt még :(

Remélem nem túl zagyva

A kérdésem az h ez jó érték?


2020. márc. 5. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
4-5 hetes terhes vagy,mert a terhességet az utolsó menstruaciotol számolják.A baba korát nem számolják külön.
2020. márc. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ami kimaradt.Szivhang a 6-7 hét környékén kell legyen,korán mentél, nem kell parazni.
2020. márc. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én 6hete 2naposnak szá,ótam magam :(
2020. márc. 5. 13:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Az embrio merete alapjan ez egy 6 hetes terhesseg, hat het eleje, de semmikepp 4-5 het (akkor petezsaktol tobbet meg nem latnak).

Szivhang is ekkortajt szokott beindulni, valoszinuleg a kovetkezo uh-n mar lesz. Mert egyebkent a meret teljesen rendben van ahhoz kepest, hogy mikor foganhatott.

(Azt ne felejtsd el, hogy az egyuttlet datuma nem feltetlenu a fogantatas datuma. A spermiumok vigan elvannak egy ideig bent, szoval akar 5 nappal kesobb is lehetett a peteeresed es a megtermekenyules, mint ahogy egyutt voltatok.

2020. márc. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
20200305_133254
2020. márc. 5. 13:40
 6/7 A kérdező kommentje:

képet akartam kűldeni a leletről,de nem tudom hogy ...múlthéten voltam nögyogyon akkor 14,5mm petezsák benne 3,3mm szikhólyag

Ma crl 3,4mm és 4,5 hetesnek mondott,de ha számolunk az közel sem annyi hanem 6hetes 2 napos... Nem értem

2020. márc. 5. 13:41
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van egy crl táblázat.Ne idegeskedj fejlődik a terhességed, következő uh lesz szívhang is.

2020. márc. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!