Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Baj, ha (szerintem) egyszerre...

Baj, ha (szerintem) egyszerre keveset eszik? 6 hós, anyatejes!

Figyelt kérdés
úgy gondolom,keveset eszik a babám,de nem vettem észre,hogy pótlásra lenne szüksége.csak pár perceket szopcsizik,kivéve este(akkor fél órát is cicin van)a súlya 7350g és egy hét múlva lesz 6 hónapos.csak anyatejet kap!este elalszik olyan 7 körül,hajnalba kel,5 körül-eszik és alszik még tovább!
2010. júl. 26. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem enne eleget, akkor nem maradna nyugton és nem aludna. Egy baba pár perc alatt tud annyit szopni, amennyire szüksége van, de ha biztos akarsz lenni, akkor mérd rendeszeresen, hogy mennyit szopik.
2010. júl. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi!Épp most olvastam el,a méregetésről 2 oldalt:-)már túl vagyok a méregetésen,amíg kicsi volt talán jó volt,de nekem nem jó most,mert nem marad rajta nyugton é soha nem mutat egyforma értéket!!már többször rátettem egymás után....
2010. júl. 26. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:

A baba eleget eszik, ha van mit, és ha igazán éhes, akkor 10 perc alatt tele tudja magát szopni. Ha nem lakna ol, akkor látszana rajta, ne idegekedj, ö tudja, hogy mennyire van szüksége.

Négy gyerekes anya

2010. júl. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A leirtak alapjan a babad jol erzi magat,kiegyensulyozott.

Biztos eleget eszik.

2010. júl. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!