Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy baj az, ha egyszerre 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj az, ha egyszerre 2 sráccal. Hát kavarok, úgy van hogy találkozunk is, randizunk is, viszont az egyik nagyon bunkó, és szerintem nem annyira érdeklem őt, csak a szex miatt, a másikról meg tudom hogy már használt ki másokat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 12:44
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
nem nagyon tudok választani köztük:/ .......
2011. márc. 1. 12:46
 2/21 Scream85 ***** válasza:
Hát a leírtak alapján szerintem egyiket se válaszd, inkább keress normális srácot, aki esetleg még szeret is, és nem csak kihasználna.
2011. márc. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
igen igen, csak nem szeretnék úgy tűnni, mint aki szórakozik a srácokkal,főleg egyszerre...
2011. márc. 1. 12:49
 4/21 anonim ***** válasza:
Vállalj be még kettőt, aztán majd eldöntöd! Erkölcsök etalonja!
2011. márc. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Te is pont olyan vagy mint ők szóval hol itt a probléma???
2011. márc. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
én mért lennék olyan mint ők? csak egyszerre jöttek,és nem tudok választani, de mindegyikkel van probléma:/
2011. márc. 1. 12:54
 7/21 anonim ***** válasza:
Pedig pontosan azt csinálod mint ők..Kihasználod őket,és becsapod mindkettőt,hiszen egyszerre kettővel kavarsz..Meg is érdemled...Azt kapod amit adsz...
2011. márc. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Mind a kettővel randizol ,szóval ugyanúgy ejted át őket ahogyan ők csinálták mással ,a randizás előtte kell választani, két ló közül a kettő közé fogsz ülni!
2011. márc. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Keress egy olyat aki nem bunkó és nem használ ki mást. Ezt a kettőt meg felejtsd el.
2011. márc. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
de én még nem randiztam velük!!!!!!!!!!!!!!! és mindkettővel nem is akarok, csak egyikkel max, amelyikkel nincs annyi gond.
2011. márc. 1. 13:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!