Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egyszer tejet egyszer tápszert...

Egyszer tejet egyszer tápszert adok a babómnak.Le szoktam fejni a tejem, aztán be a hűtőbe. Amikor felmelegítem és odadom neki, van, hogy nem issza meg mindet.Hányszor melegíthetem újra a tejet?

Figyelt kérdés

Visszatehetem a hűtőbe és odadhatom neki a következő szoptatáskor szintén felmelegítve? Vagy inkább ne melegítsem 2x a tejet? A tápszert ha nem issza meg mindet, nem sajnálom kiönteni, de a tejemet igen!Köszi a segítségeteket!

2 hós baba anyukája


2008. nov. 22. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már beleivott semmikép sem melegitsd ujra.azt sajnos ki kell őnteni..
2008. nov. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 2x már nem ajánlatos melegíteni a tejedet és szerintem már nem is lenne jó és talán azért nem issza meg a babád,tápszert egyszer sem szabad melegíteni!
2008. nov. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a tejet egyszer szabad csak melegíteni... látod, hogy mennyit eszik meg, csak annyit melegíts neki, ne az összeset, amit fejtél. A többi maradhat a hűtőben, nem lesz baja. Én egy nap után át szoktam tenni a fagyiba ha nem fogy el, jártam már úgy, hogy egy egész etetésnyit kellett kiöntenem, mert megromlott, sokáig volt a hűtőben. Akkor inkább a fagyasztó.
2008. nov. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan így vagyok vele mint te és én nem öntöm ki.Pedig tudom, hogy nem szabad.Eddig még soha nem volt semmi baja,makk egészséges.De arra ügyelek, hogy mindig sterilizálva legyenek a dolgok,hogy lassaban kezdjen el romlani a tej. Még mindig jobb mint a mű tápszer. öt hónapos baba anyukája
2008. nov. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is szoktam kétszer melegíteni, ha egyszerre nem issza meg. Akkor ismét melegítem. Még semmi baja nem volt a kisfiamnak. Meg ha megkóstolod akkor úgyis érzed ha megromlott.
2008. nov. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!