Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A cumisüvegben hűtőben tárolt...

A cumisüvegben hűtőben tárolt anyatejet melegíthetem mikroban? Úgy megvan 10 másodperc alatt, forró vízbe mártva az üveget meg legalább vagy 10 perc.

Figyelt kérdés
Károsodik benne valami? Vagy jó így is? Ti hogy szoktátok? Van valaki aki mikroban melegíti?
2009. júl. 14. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mikróban melegíteni TILOS!

Én vettem cumisüveg melegítőt,abba hamar megmelegszik

2009. júl. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mikróban tényleg nem szabad. Nekem is van ételmelegítőm, nagyon jó, szerintem vegyél egyet, én olyat vettem amihez van autós töltő is így ott is tudom melegíteni út közben.
2009. júl. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A mikróban való melegítés során bizony "tönke mehet" az anyatej! Én úgy csináltam, hogy kivettem a hűtőből, átöntöttem és bele tettem forró vízbe. Cseréltem is a vizet. Lehet, hogy így tovább tart és maceránsabb, de nem lesz baja a tejnek!
2009. júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, hogy elmennek belőle bizonyos anyagok mikróban melegítés során. Tehát én is azt mondom, hogy nem szabad.
2009. júl. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!