Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kb.5 perce megmelegitettem az...

Kb.5 perce megmelegitettem az anyatejet. De kislanyom vissza aludt. Meddig adhatom neki oda? Vagy koltsem fel? Ujra melegithetem vagy szoba homersekleten el lesz amig folkel? Sajnalnam felkolteni mert egesz nap nem aludt fajt a hasa.

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy fél órán belül lehet oda adni neki, és nem lehet ismét melegíteni. Nem írtad, hogy evett-e valamennyit, vagy egyáltalán nem.
2009. júl. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem evett.Csak fol kellt en pedig gyorsan megmelegitettem neki es azalatt a par perc alatt vissza aludt.
2009. júl. 19. 18:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Az a baj az anyatejjel, mint a tápival.... nem lehet újramelegíteni. Illetve lehet, de olyan , mintha színezett, zsíros vizet inna (magyarán a vitaminok, ásványi anyagok nem bírják a melegítést)

2009. júl. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!