Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4 hónapos lesz babám mikor...

4 hónapos lesz babám mikor szokták elkezdeni a hozzátáplálást , szoptatás alatt ?

Figyelt kérdés

#Szoptatás hozzátáplálás
2020. máj. 26. 12:33
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
0%
Akkor mi a francnak gyártanak 4hónapos kortól bebi ételt ha nem adhatjuk a babának, hmmm érdekes!! Én babám 4hónapos elmúlt tápszeres és már adtam neki alma-burgonya bébi ételt imádja!!
2020. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
74%

Tudnék jó pár dolgot sorolni ami nem egészséges a babáknak mégis gyártják. Pl bébi komp. Uh sztem ne ez legyen az érved.

Mivel úgyse most lesz gondja ebből, hanem később, ezért soha nem fogjátok beismerni, hogy ettől van.

Amúgy mindenkinek szíve joga úgy elb... a saját gyerekét ahogy akarja. 🤷

2020. jún. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerintem szívesen reklámoznàk úgy, hogy ùjszülött kortòl, csak vegyenek minèl előbb ès minèl többet...
2020. jún. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Hàzi gyerekorvosok szövetsège biztosan jobban tudja, mint a WHO. Nem nyitott a bèlrendszerük, hanem nagyobb az àteresztő kèpessège. 6 honapos kor nem egy ,,màgikus kor", hanem az alsó korhatàr, amikorra megèrik az emèsztőrendszer.
2020. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!