Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért csinálja ezt a babám,...

Miért csinálja ezt a babám, mi lehet a baj? Nem fogom tudni szoptatni?

Figyelt kérdés

3 hónapos a kislányom és kb 2-3 napja alig tudom szoptatni, ugyanis pár perc után elkezd borzalmasan sírni.

Először azt gondoltam talán a hasa fáj, mert az szokott neki, de utána cumisüvegből remekül evett, sírás nélkül.

Korábban lefejt tejet adtam neki, mert a mellemből nem jött ki használható mennyiség.

Ezután arra gondoltam talán az a baj, hogy nincs elég tejem.

Viszont éjszaka és hajnalban gond nélkül szopizik, semmi sírás, és hallom is rendesen ahogyan nyel.

Szóval olyankor biztosan van tejem.

Egyébként igény szerint szoptatom, kb 2-3 óránként szokott megéhezni.

Párszor volt már hasonló gond, de akkor biztosan tudtam hogy a hasfájás a ludas mert húzkodta a lábait és sokat pukizott is..

De most nem.


Hozzá kell tennem, hogy ezen a héten kapott oltást, és egyébként most éppen menstrualok is.

Nem ez az első, nekem rögtön megjött a 6 hét gyermekágyi után és eddig nem volt gond.

Most mi lehet a baj??

Valakinek van ötlete?


2020. jún. 13. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a menstruáció lesz a gond.
2020. jún. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem menstruáción kívül is időnként elojon ez a gond, hogy pár korty aztán fordul el, sírás. Éjjel ő is jól eszik. 1-2 napig van ez, aztán visszatér a régi kerékvágásba. En semmihez sem tudtam kötni, védőnőt, gyerekorvost is kérdeztem, azt mkbdtj minden babánál van ilyen amikor átmenetileg nem eszik jól, ha néhány nap alatt elmulik, es amugy gyarapszik rendesen a súlya, pisi kaki van akkor nincs gond.
2020. jún. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs erős tejleadó reflexem, nem ömlik a szájába? Az én kislányom is három hónapos, Ő akkor nyekereg a cicin (már nem a hasa fáj), amikor fáradt. Enne is, de túl fáradt hozzá, ilyenkor segít, ha ringatom, még nyugtató, ha nem farkaséhes, esetleg alszik a karomban pár percet, utána nagyobb türelme van szopizni.
2020. jún. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!