Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Még jobban fog fájni?

Még jobban fog fájni?

Figyelt kérdés
17 hetes vagyok jelenleg. A melleim már nem, de a bimbók borzasztóan fájnak. Ha hozzá ér a melltartó vagy elfeledkezek róla s megvakarom hát juj. Ha szoptatni fogok ez még rosszabb lesz? Ha a kicsi elkezdi szívni? Hozzá lehet ehhez szokni? :/
2020. jún. 13. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
nagyon fontos a helyes mellrehelyezés, nagyon nézz utána, hogy hogyan kell, és ne engedd, hogy rosszul kezdje el szívni. Az első szívástól én megijedtem, mert nagyon erős. Viszont én béna voltam és nem korrigáltam, így kb három hétig véres mellbimbókkal rohangáltam. Ezt próbáld elkerülni... Nem tudom, mennyire fáj, ha jól van mellen a baba, de biztos hogy sokkal kevésbé, és úgy nem lesz sebes.
2020. jún. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elején valóban lehet fájdalmas, de ha jól van mellre téve a baba akkor idővel hozzászokik az igénybevételhez a mell és szinte észre sem lehet venni.
2020. jún. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudtok esetleg nekem adni erről cikket, videót? Mi a helyes s mi nem szoptatáskor? Köszönöm
2020. jún. 14. 09:47
 4/4 khniki ***** válasza:
Nekem szoptatáskor kb. 3 hónapig olyan érzékeny volt, hogy nem bírtam melltartót hordani. Amikor elkezdte szívni, az másfajta erzés volt, inkább belül szúrt. De nem biztos, hogy nálad is úgy lesz.
2020. jún. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!