Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Minden egyes hónapban kb az...

Minden egyes hónapban kb az ovu után elkezd fájni a mellem és érzékeny nagyon. De viszont most vagyok a menszi elött 3 nappal és egyre jobban halványodik a mellfeszülés, szinte alig fáj. Babát szeretnénk már régota, ez utalhat vmire?

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tudod, mikor van az ovulációd, akkor könnyen teherbe eshetsz!

Nézz utána a természetes fogamzás szabályozásnak, addig elmondom, hogy a hüvelyváladék nyúlóssá válása figyelmeztet, hogy közeledik a fogamzóképes időszak, a méhed feljebb is vándorol, a méhszáj megpuhul és ki is nyílik egy kicsit.


A menses felé haladva pedig, ragad, tapad a váladék (másis a szaga, szerintem a fogamzóképes időszakban kifejezetten finom :) mármint a párodnak bizonyára :)


Sikereket kívánok ezen az úton, és sok boldogságot!

Éva

2016. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a jó kivánságod,de már mindenen túl vagyok.és sajnos most keztem el barnázni és szerintem ez a menszi előjele.holnapra nem vártam.:(
2016. jan. 5. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!