Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Bimbóvédősök, nektek az egész...

Bimbóvédősök, nektek az egész "cumit" kitölti a bimbótok, vagy csak egy részét?

Figyelt kérdés
MAM-os védőt hasznalunk, kicsi a mellbimbóm, és csak a felét tölti ki akkor is, ha már jol kiszivta a babó. Amikor etetés előtt felhelyezem, szinte nincs is semmi a védőben. Ez normális gy? Van egy kisebb is, de azza nem tud enni a babám, mert a mellen lévő része összegyűrődik a szájában. Milyet ajánlanátok kis mellbimbós anyukáknak? Illetve még azt is észrevettem (?), hogy a védőt magától kiköpi, a mellemen viszont szerintem ellenne egész nap, ha nem venném ki a szájából. Ez nálatok is igy van? Nektek teljesen ki tudja szívni védővel is a tejcsit?
2020. júl. 4. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Aventet használtam a kisebb mellbimbóra valót, tökéletesen működött.

[link]

2020. júl. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 20 mm-s medela-t, nem töltötte be a bimbó a védőt, de ment neki. Aztán felvagtak a letapadt nyelvét és lassan megtanult nélküle úgy enni, hogy ne tepje le a mellbimbómat :)
2020. júl. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!