Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Megjött a menstruációm,...

Megjött a menstruációm, sokkal kevesebbet eszik a babám mint eddig és nyűgös is egész nap sírdogal. Pótoljak tápszerrel?

Figyelt kérdés
5hetes a babám. Ilyenkor mit kell tenni?
2020. febr. 17. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt nálunk is első menzimnél. Mennyi ideje tart? Én nem pótoltam, de csak másfél napig tartott ez az állapot. Úgy voltam vele, hogy következő nap vettem volna tápszert ha nem rendeződik.
2020. febr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tegnap kezdődött, ma folytatódik. Az első fiam tápszeres lett és sokat kuzdottem, hogy most őt tudjam szoptatni. Nem mertem még előszedni, de nagyon ott tartok. Igazából most esett le, hogy összefüggés van. 🙈
2020. febr. 17. 13:50
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, annyit biztosan megeszik, amennyi nagyon kell neki :) 1-2 nap és rendeződni fog. Próbáld esetleg többször kínálni. (Lehet azért is nyűgösebb, mert növekedési ugrása is lesz.)

Kitartás.

2020. febr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!