Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha szoptatás után lefejem a...

Ha szoptatás után lefejem a maradék tejet, akkor azzal tudom növelni a tejtermelődést? 6 hetes a babám és már beállt a kereslet-kínálat.

Figyelt kérdés
Eddig nem fejtem, de szeretnék elkezdeni, és rakni a fagyasztóba vészhelyzet esetére. :) Szerintetek hogyan növelhetném a tej mennyiségét? Szopi utáni fejéssel nő a tejtermelődés?
2010. aug. 3. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nő, mert a szervezeted úgy érzékeli, hogy nem elég, ezért többet termel. Pár nap, és tudsz majd annyit fejni, hogy elég legyen tartaléknak:).
2010. aug. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előzőhöz. Plusz még: ihatsz tejserkentő teát is. De semmit nem kell eröltetni. A pici is "tudni" fogja, mikor már nem elég neki a tejci. Az anyatej fagyasztva 6 hónapig tárolható. Ha ez idő alatt nem fogy el, akkor csak elpazarlod, meg az időt is, amit a fejéssel töltöttél.
2010. aug. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én éjjel-nappal fejtem a tejet, hogy serkentsem a termelődést. A fél fagyasztó tele volt anyatejjel. Szerintem próbáld ki, hogy a babád megissza-e a lefagyasztott-felengedett tejet, mert ha nem, kár az időt fecsérelni a fejéssel. Az én kislányom nem fogadta el a fagyasztós tejet, úgyhogy dobhattam ki az egészet, a szívem szakadt meg... 9 hónapos a babám, és ha úgy érzem, fogy a tej, szedem pár napig az Urtica Urens ch5 homeósbogyót, és megint kőkemények lesznek a melleim a tejtől. Próbáld ki, sok időt és energiát spórolsz ezzel, hogy nem fejsz, hanem a babádra bízod, mennyit akar szopizni. És rásegítesz, ha mégis megugrana az igénye. Sok sikert!
2010. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!