Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Pesztonka mellszívó csak...

Pesztonka mellszívó csak nekem nem válik be, vagy másnak is az a tapasztalata, hogy nem igazán jó? Melyik a jó mellszívó?

Figyelt kérdés
2008. nov. 26. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm is kipróbált ezerfélét és szerinte a Medela az egyedül használható. Én nem próbáltam, mert csak annyit fejek, amit a tejtesónak elvisznek, az meg megy kézzel is. A lányom meg jól szopizik.
2008. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is ezt használtam és teljesen jó volt, nekem bevállt.
2008. nov. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyan nem próbáltam mást,de a Mamivac easy-ről csak jót mondhatok.A Mária bababoltban vettem(Pesten,Visegrádi u.25)és nem is drága(5300).

10hetes kislány anyukája

2008. nov. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is Medelát használtam (kézit) és nagyon konnyen ment vele, ill. ami még jo, hogy rogton uvegbe gyujti a tejet, így konnyen tárolhato.
2008. nov. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én rengeteget fejek mert nagyon sok tejem van.Sok márkát kipróbáltam a pesztonka nekem se vált beSzerintem szar.Egyedül az Aventeset(kézi) tudtam jól használni. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Hamar lefeji a tejet.
2008. nov. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!