Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha a nyilvános szoptatás tök...

Ha a nyilvános szoptatás tök természetes dolog, akkor tampont és betétet is lehet cserélni nyilvánosan?

Figyelt kérdés

Nem provokatív kérdésnek szánom, csak érdekel.


Ugye a szoptatás egy természetes dolog, a kenstruáció is az.

Az egyik anyuka a pénztár előtt sorban állva csak úgy kidobta a cs.csét és elkezdett szoptatni. Amikor a pénztáros rászólt, hogy ne itt és ne így, az volt a válasz, hogy "De hát éhes a pici, és nem tudom neki azt mondani, hogy várj még fél órát, mire hazaérünk."

Hát a menstruáció is természetes dolog, és a betétnek meg a tamponnak (meg az intim kehelynek) se tudod azt mondani, hogy "várj még fél órát, mire hazaérünk". Ennyi erővel a bolt közepén is cserélhetnénk.


2020. aug. 24. 07:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Jézusom. Nem tudom. De nekem ilyenek eszembe se jutnak😀 keress valami hobbit inkább, tényleg nem rosszból 😊
2020. aug. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
15%

természetes az is, én sem szégyenkezem miatta


ha ott kell cserélni, akkor ott kell


akik megbotránkoznak egy szoptatáson, vagy egy betét cserén, azok nem láttak még NŐT

2020. aug. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Egyet értek veled kérdező. A boltos helyében nem szolgáltam volna ki a nőt. Nincs bajom a szoptatással, de lehet ezt kultúráltan is, nem a bolt közepén.. 😕 Vonuljon félre, takarja el, és csinálhatja. Ne legyen már ennyire mutogatás mániás.
2020. aug. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Persze, hogy lehet, láttam is már betétcserét az egyik buszon, xöt egyszer olyat is,láttam, hogy valaki a villamos sínekre szart fényes nappal, mindent lehet.
2020. aug. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%

Ezt úgy most nem látom magam előtt. Hogy lehet a sorban állva szoptatni? Felcsapta a gyereket a mágnes szalagra? Vagy hogy?

Egyébként régen volt egy ilyen udvariassági szabály, hogy kisbabás anyát illik előre engedni a sorban. Egyből nem kéne fél órát éhesen kibírnia egy csecsemőnek. Vagy nem kell fél órát hallgatnotok, hogy ordít.

Amúgy meg legközelebb te is nyugodtan cserélj ott tampont, vagy esetleg xarj a bevásárló központ közepére. Elvégre ha egy kisbaba ott rakja tele a pelust, ahol rájön, akkor te is! Ez a helyes hozzáállás!

2020. aug. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Kicsit unalmas már ez a téma. Sajnos sok az ilyen bunkó, magamutogató nő és ezért nézik le ha valaki azt mondja, hogy szoptat nyilvánosan. Mert igen meg lehet ezt oldani diszkréten is. Az ilyen szánt szándékkal polgár pukkaszt. Mert neki ez okoz orgazmust vagy tudomis én
2020. aug. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

A nyilvánosan ( nem otthon a lakásban) szoptató nők 90 szazaléka megoldja diszkréten és folyton kapja így isma beszólásokat amiatt a 10mszazalék miatt, aki szándékosan provokál. Ez nekem olyan, mintha a pride alapján ítélnék meg a melegeket.

A betétcserés hasonlat pedig nagyon buzuska, hondolom te is érzed csak nagyot akartál mondani.

2020. aug. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Bocs az elütésekért, de gondolom így is érthető
2020. aug. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

Azért a szoptatást, meg a menstruációt, székelést, ne vegyük már egy kalap alá.


Kendőben is lehet úgy szoptatni, hogy ne zavarjon senkit, vagy, hogy a kismama eltakarja magát. Ha mégis úgy jönnr ki a lépés, hogy nyilvános helyen kell megetetni a kicsit.


Aki magamutogatókra, vagy feltűnési viszketegségben szenvedőkre rá kell hagyni. Mit tudsz velük csinálni? Csak magadat húzod fel...


Miért kéne az ő szintjükre lealacsonyodni?

2020. aug. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%

A szoptatás etetés. A nyilvános evéssel lehet csak párhuzamba állítani.

Eszel nyílt színen? Undorító vagy.

Vagy nem?

Akkor a szoptatás sem az.

Egyébként nagyon sok ember úgy eszik, hogy nagyon nem kellene mutogatnia.

Ugyanígy lehet zavaró módon szoptatni, aláírom.

2020. aug. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!