Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Természetes, hogy nem feszül...

Természetes, hogy nem feszül a mellem elválasztás alatt?

Figyelt kérdés
2 éves múlt a kisszerelmem, alváshoz még kellett a szoptatás, de már nagy teher volt, így két napja nem adtam neki cicit. Nagyon jól viseli, félálomban sem kéri, csak mondogatja, hogy nem,fúj, és benyúl a pólóm alá, ott tartja a kezét amíg el nem alszik. a mellem azonban egyáltalán nem feszül, mintha nem termelődne újra a tej. Nem borogatom, semmit sem csinálok vele, akkor ez azt jelenti, hogy Babó is, és a testem is az elválasztás mellett van?
2016. jan. 26. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Volt egyáltalán normális mennyiségű tej, vagy csak megszokásból cicizett?

Én csak 13 hónapos koráig szoptattam a gyerkőcöt, de nekem feszült pár napig (1-1 alkalommal fejnem is kellett), mikor kezdte elutasítani.

2016. jan. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem sem feszült,de akkor már 20ml volt az átlag ami volt,így semmi gondom nem volt elválasztáskor,valószínű neked sem volt sok azért nem feszül,de ez jó dolog,ő se igényli így annyira,meg te se szenvedsz vele. Azért időnként nézd majd,van-e csomó
2016. jan. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen annyit jelent, hogy már nem, vagy csak alig volt tejed. Én az elsőt 13 hónapig szoptattam, amikor elválasztottam, utána pár napig le kellett fejnem egy kicsit, úgy feszült, a másodikat másfél évig, ott nem volt semmi ilyen, szerintem egy csepp tejem sem volt már addigra.
2016. jan. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!