Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kellemes èrzes szoptatni?

Kellemes èrzes szoptatni?

Figyelt kérdés

2020. szept. 16. 19:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
67%
Ha kellemesnek nevezed azt az érzést, mintha leszakitanak a mellbimbod, miközben azon a pici lyukon húznak ki a gerinced. Hat persze. Csodás 😀
2020. szept. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
84%
Első gyerekem 10 hónapig szopott, nekem végig fájt, valószínűleg nem volt jó a technikája. A másik kettőnél csak az első néhány hét volt rossz.
2020. szept. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
83%

Az első pár hétben fájt, utána már semmi gond nem volt, csak attól sírtam, hogy milyen édes ahogy szopizik (francos hormonok is...).

Aztán 4 hónaposan kijöttek az első fogak és elkezdett harapni. Most 11 hónapos és minden újabb fognál van ilyen harapós korszakunk, de ezt a pár napot túl lehet élni.

2020. szept. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
72%
Már hogyne tudnám fájni a szoptatás! Igen is baromira tud fájni, nekem fájt is. Alapjáraton semmi meghitt és szép dolgot nem látok a szoptatásban, számomra ritka idegen és kellemetlen érzés volt, ráadásul fájt is, szóval mi nagyon hamar átálltunk a tápszerre, na az maga volt a megváltás. Végre nem fogott el a gyomorgörcs, mikor etetni kellett.
2020. szept. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
78%
Nekem fájtak a mellbimbóim és durva méhösszehúzódásaim voltak. Nem is indult be a tejem.
2020. szept. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
86%

Jaj 7eske te mekkora egy seggfej vagy :)

Nekem pl nagyon fájt,mivel 2 napig letapadt nyelvvel szopizott mielőtt felvágták neki. Sebes lett,vérzett. 1 hónapig sírva szoptattam. De aztán már imádtam és most is. Nem jó érzés persze de megszokja a melled.

2020. szept. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
43%
valahol olvastam,hogy oxitocin termel és van olyan nő akinél pl egyfajta izgalmat vált ki!De ahogy olvasom ez nem nagyon igaz.Én még szülés elött állok,de akkor jó nem lesz az biztos
2020. szept. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
21%

Mondjuk az akinek van teje és nem vészeli át a fájdalmasabb időszakot,az szégyellje magát.

Én is vérző,sebes bimbókkal szoptattam hetekig. Minden etetésnél gyomorgörcsöm volt de sosem jutott eszembe csak azért tápszerre váltani. Mára már nem mondom hogy kellemes,de nem jár fájdalommal.

2020. szept. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
68%

# 20 Mi az, hogy szégyellje magát?! Ki vagy te, hogy ismeretlen embereket elítélj egyetlen apró információ birtokában? Az még megvan, hogy a szoptatás nem kötelező? És az, hogy abszolút magánügy? Inkább az szégyellje magát, aki hozzád hasonlóan ítélkezik.

Örülj neki, hogy te olyan hős anyuci voltál, hogy véres bimbóval is szoptattál, jár a vállveregetés, ettől független semmivel nem vagy több annál, aki nem szoptatott.

2020. szept. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
83%

Már miért kéne bárkinek akárcsak egy pillanatra is szégyenkeznie azért, mert bár volt teje, mégsem szoptatott?!? Mert mondjuk idegennek/rossznak érezte vagy épp írtóra fájt vagy gyűlöli ha bárki hozzáér a melléhez stb?

Talán szoptatni kötelező és valami hősnek számít az, aki szoptat, míg aki nem az emiatt kevesebb lesz anyaként? Hát nem. Nem attól lesz valaki jó anya, hogy szoptat. Senkinek nem kell szégyellnie azt, hogy hogyan eteti a saját gyerekét, ellenben az, aki ennyire rosszindulatú és előítéletes...

2020. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!