Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kellemes èrzes szoptatni?

Kellemes èrzes szoptatni?

Figyelt kérdés

2020. szept. 16. 19:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
21%
Azért,mert ha kicsit is olvasnátok szakirodalmat, tudnátok,hogy milyen kincs az anyatej és úgy önmagában is a szoptatás a babának. Én nem ítélkezem,csak nekem valahogy az ösztönnel együtt jött,hogy bármennyire is fáj,rátegyem a fiamat. Látom,hogy jóllakik, megnyugszik a cicin és mennyire "egyek vagyunk" olyankor. Ez nekem megér bármit. Pedig én sem nagyon szerettem ga a cicimhez érnek. Ettől függetlenül nem ítélkezem,csak furcsálom.
2020. szept. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
57%
23 akkor egeszsegedre és ne mással foglalkozz
2020. szept. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
27%

24

Ti köpködtök,én normálisan válaszoltam.. a szint megvan úgy látom,hagyom is a dolgot,nincs kivel beszélni. Szép estét!

2020. szept. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
90%

Mi köpködünk és te válaszoltál normálisan??! Hát ez kész. :D Normális vadidegen embereknek mindenféle ismeret nélkül azt mondani, hogy szégyellje magát, csak mert valamiben nem ért veled egyet?! Te köpködted és szóltad le azt, aki nem szoptat annak ellenére, hogy tudna.


Talán a szakirodalmadban azt is írják, hogy mennyire hasznos és milyen jót tesz anyukának, hogy minden etetéskor gyomorgörccsel etet? Az is kifejezetten jót tesz, hogy akinek világ életében baja volt a mellével és utálja, ha valaki birizgálja, hónapokig, évekig szoptat, le sem tojva, hogy számára ez mivel jár? Akár depresszióba is zuhanhat (ismerek ilyet), nem gond ugye? A lényeg, hogy szoptasson. 🤦🏻 Hagyjuk. Tökéletesen felnő tápszerrel is a gyermek és a világon semmivel nem lesz kevesebb szoptatott társainál. Hátrányosabb helyzetben sem lesz. Pont ugyanolyan gyerek lesz, mint bárki más.

A különbség annyi, hogy legalább anyuka sem megy benne tönkre.


Foglalkozzon szépen mindenki a saját gyerekének etetésével és ne érezzük már felhatalmazva magunkat arra, hogy idegen nőket szóljunk meg, amiért ő másképp jár el, mint ahogy mi. Te szoptass, más meg majd eldönti nélküled is.

2020. szept. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!