Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha nem akarok szoptatni...

Ha nem akarok szoptatni (fájdalom miatt) de rendszeresen fejek, elapad a tejem?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, azzal fenn lehet tartani a tejtermelést. Egy barátnőm a baba 9 hónapos koráig tudta így etetni. Azért arra van esély, hogy kevesebb lesz, vagy fejlődési ugrásnál lehet probléma. Mindig próbálj egy kicsit többet fejni, mint a baba igénye.

Bár azért én nem adnám fel olyan könnyen a szoptatást. Az elején mindenkinek fáj, de hamar elmúlik. Később sokkal kényelmesebb. Ha fogzik éjjel, mit csinálsz? Óránként fejsz? Attól általában megnyugszanak ám, mert a tejnek fájdalomcsillapító hatása is van. Egyszerűbb, ha csak magad mellé veszed az ágyba, így sok álmatlan éjszakád lesz.

2010. aug. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
Van, akinek sikerül fejéssel fenntartani a tejét, van, akinek nem. Leginkább kitartást kívánok. Ha most nem is bírod ki a fájdalmat, később próbálgasd újra mellre tenni a babát, mert ha mellszívót használsz, attól is erősödik a mellbimbód, és jobban fogja bírni a szopit is. De leginkább próbáld meg kibírni a fájdalmat, hidd el, nem vagy egyedül, és vagyunk néhányan, akik túléltük. Csak pár hét az elején!
2010. aug. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én egy hónapig tudtam fejéssel fenntartani a tejtermelést. Mindenféle more milk meg egyéb hókuszpókuszok szedése mellett :( De én is ismerek olyat aki 8-9 hónapig csinálta. Hát, le a kalappal!
2010. aug. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
:) Hát probáld meg szerintem másnak is fáj :!!
2010. aug. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én már 8 hónapja csak fejek,mert a kisfiam csak cumisüvegből issza meg a tejet.S még anyatejleadó is lettem.Múlt hónapba 20 litert adtam le.

Ha fejed szerintem nem apad el,én legalább is úgy érzem.

2010. aug. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam.Semmit nem szedek még tejserkentőt sem!
2010. aug. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5 hónapig egy mellből etettem a kisfiam,fájdalom miatt! A másik mellem fejtem, hogy ne apadjon el a tej.Most hat hónapos, már mindkét mellből eszik, megerősödött, ügyesebben kapja be, cseppet sem fáj.Fejjél kitartóan, időnként próbáld mellre tenni, de addig se cumisüvegezz, inkább kiskanál vagy bébipohár, fecskendő használatát javaslom.

Kitartás:K.

2010. aug. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kezdettől fogva fejem, mert a korababám nem szopizik, sajnos. :-( Egyre csak nő a mennyiség, anyatejleadó lettem közben. Naponta több, mint 2 liter van... 5. hónapja fejek, Avent elektromossal, 3 óránként éjjel-nappal mindkét cicit.
2010. aug. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!