Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha egész nap rendszeresen...

Ha egész nap rendszeresen (15-15-10-10), de fájdalom nélkül keményedek, az is lehet a szülés beindulásának a jele?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem kerek egy hónapig voltak 10-15 perces keményedések. Írtam a perceket, meg is van a füzet. De nem indult be a szülés.
2011. márc. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem viszont a második szülésem rendszeres keményedésekkel kezdődött (fájások nélkül).
2011. márc. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

azért vagyok bizonytalan,mert eddig csak inditott szülésem volt, és nekem azok a "fájások" sem fájtak...

Csak bekeményedett másfél percre a pocakom, aztán elmúlt

ezért hezitálok

2011. márc. 25. 16:32
 4/7 anonim ***** válasza:

mérjed mindenképp és szerintem ha csökken köztük az idő folyamatosan, akkor talán lehet

én is hallottam már ilyet, hogy nem tudta, hogy a szülés indul, mert nem volt fájdalma

ha csökken 5 percesre akkor szerintem igen, aztán lehet az már fájni is fog

na mi újság?

2011. márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A szülés előtt pár héttel nekem is voltak ilyen keményedések. 39 hét 5 naposan (egy vasárnap) elment a nyákdugó, és onnan teljesen más fájdalmat éreztem, ami minden nap volt és ugyan ezt éreztem vajúdás alatt csak egyre erősebben. 40+1 napra szültem.


De nem vagyunk egyformák, ha rövidülnek az időközök, és nem múlik, aludni sem tudsz tőle akkor érdemes bemenni.


Könnyű szülést kívánok majd!

2011. márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


Ezt a kérdést én írtam ki.Nekem sem fájtak a "fájásaim"

2011. márc. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én akkor pont az ellenkezője vagyok mert nekem meg fájásaim vannak de méh összehúzódásom meg nincsen ez is lehet a szülés beindulásának a jele?37km
2011. márc. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!