Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek jó az anyatejem?

Szerintetek jó az anyatejem?

Figyelt kérdés

Kisbabám egész nap ordít van tejem de átlátszó

Csatolok képet

[link]

200 miliket fejek le de végig ilyen színű

Ha hagyom állni semmi zsír nem csapódik ki a tetejére.

Vélemény??



2020. szept. 24. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Furcsa. Ez a vizes-cukros szomjoltó fázis. Biztos kifejsz mindent? Hátul van a zsíros, fehér tej. De ha 200ml-t fejsz, kell akkor lennie.


Ha gugliban beütöd a foremilk/hindmilk keresőszavakat, akkor látod a különbséget.

2020. szept. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jól eszel,iszol?Sok pihenés(tudom ez hogy hangzik)nekem a sajtok segítettek!Rendszeres evés,pihenés,sok őszilevet ittam.Gomba a rostok miatt...Hízik a babó vagy stagnált a súlya?Mennyi idős?
2020. szept. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elektromos mellszívóval teljesen kifejtve is ilyen? Ez a tej eleje, emögött kell lennie a fehér tejnek.
2020. szept. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja ezután jönne elvileg a zsíros hátsó tej...
2020. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szoktad mérni a babát? Gyarapszik? Nem biztos,hogy az éhség miatt sír? Az is lehet nem tudod lefejni a végét,de ő ki tudja szívni.
2020. szept. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
1 hónap alatt hízott 1,5 kilót aztán meg ált és fogyott is pár dekát..
2020. szept. 24. 19:01
 7/11 A kérdező kommentje:
Okt. 10.-en lesz 2 hónapos
2020. szept. 24. 19:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Uhh az nem jó jel igen,ha elkezd fogyni. Azt mondják az okosabbak,hogy olyan nincs hogy nem jó a tej. Az anyatej mindig a baba igényeihez igazodik. De itt most tényleg úgy néz ki hogy vizes a tej,nem zsíros. Nem tápláló és éhes marad a baba. Én szoptatási tanácsadóval és a gyerekorvossal beszélnék a helyedben hogy mit javasolnak még a héten. Aztán ha nem tudnak abban segíteni hogy tudjak szoptatni akkor tápszerre váltanék. Mert ha éhes marad egyem meg akkor gyorsan kéne reagálni a sírásra. Vagy szoptatni tovább de tápszetes pótlást is adni. És megnézni nyugodtabb-e. Nem tudom. Mit súgnak az ösztöneid?
2020. szept. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Adtam/adok neki tápszeres pótlást azóta nyugi van.. Nekem fontosabb a baba minthogy rá görcsöljek az anyatejre
2020. szept. 24. 19:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Jól tetted,igazad van. Én is adtam volna. Nem állapot hogy sírjon az éhségtől.
2020. szept. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!