Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Amíg szoptat valaki, hogyan...

Amíg szoptat valaki, hogyan mosakodik, vagyis hogyan mossa meg a mellét?

Figyelt kérdés
Szappanal, meleg vízzel? Nem folyik közben a tej? Lehet, buta kérdés, csak szeretném tudni, mire számítsak :)
2020. okt. 6. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Nekem sose folyt a meleg víztől. Mondjuk amúgy se, max este ha sokat aludt véletlen. A bimbót nem szappanoztam
2020. okt. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Én sima meleg vízzel mostam, illetve lehet venni ilyen mell vagy bimbó (pontosan nem emlékszem) törlőkendőt pl DM-be, azzal töröltem át.:)
2020. okt. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán lezuhanyoztam, mint amikor nem szoptattam. Mondjuk nekem sem folyt soha, melltartóbetét sem kellett, pedig egy évig szoptattam mindkettőt. Egyénfüggő, hogy kinek folyik, kinek nem. Barátnőm lánya egyet nyekkent, barátnőm máris úszott a tejben.
2020. okt. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rengeteget folyik sajnos, melltartó betét nélkül elég ha nyikkan a gyerek és máris cikis helyzetbe kerültem... de a meleg zuhanytól nem, bár tény hogy ilyenkor könnyebb fejni sokkal.


Amúgy ugyanúgy tisztálkodtam, mint eddig. Ugyanis előtte is mosakodtam és lemostam alaposan a tusfürdőt vízzel. Mást nem csinálok.

2020. okt. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sima vízzel mostam meg, tusfürdőt nem használtam. Nekem akkor szokott csöpögni a tej, amikor lehajoloj, h.megtöröljem a lábam:)
2020. okt. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sose folyt a mellem. A legeslegelején is max. csöpögött a másik, amíg szoptattam/fejtem a másikból.

Fürdés ugyanúgy, mint korábban. Tusfürdő, kellemes víz.

2020. okt. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Úgy, mint amikor nem szoptatok
2020. okt. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

Ugyanúgy, mikor nem szoptattam...


De nekem egyebeért a gyerekek szoptatása, 27 hónapja szoptatok..


Amikor az elején belövellt akkor volt, hogy folyt a melegtől..

Egy ideig a merülő fürdőben is..

2020. okt. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem előfordul, hogy csöpög a tej, de furcsamód a meleg víztől még nem volt ilyen. Amúgy simán tusfürdővel zuhanyzok, mondjuk a bimbit nem kenem be vele, csak a mellem többi részét. Ne legyen rossz íze :D
2020. okt. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés fel semmmerult bennem 😀 pont úgy mint korábban.
2020. okt. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!