Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan szoktassam le 2 és fél...

Hogyan szoktassam le 2 és fél éves gyermekem a szopizásról? Leginkább csak alváshoz kéri de mivel bölcsit kezdtünk ez így nem megy, szeretném ha leszokna. Köszönöm a tanácsokat!

Figyelt kérdés

#tejapasztás #Szoptatás elválasztás
2020. okt. 8. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Mikor elálmosodott olyan helyre mentem ahol nem lát és szépen elaludt
2020. okt. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Jobb helyeken felhívják a figyelmet, hogy a szokott dolgok elvételét ne a bölcsi kezdetekor lépjük meg. Ugyanis maga a bölcsi épp elég változás egy ekkora gyereknek. Otthon maradjanak meg a számára biztonságot adó helyzetek. Okosak ők, simán alkalmazkodik ahhoz, hogy anya nélkül nincs nappali alváshoz cici. Ha neked már terhes a szoptatás akkor is érdemes most várnod egy kicsit még amíg biztonsággal beszokott.
2020. okt. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
anonim: igazad van. Én is így gondolom. Várok még. De a bölcsiben fél órákat sír a cici miatt. Ez sajnos senkinek nem jó se neki sem a többi gyereknek. Szóval így is úgy is szenved. Du 2-nél hamarabb nem tudok érte menni s addig ölben vár engem a dadus ölében s nem hajlandó aludni. Igen hamarabb kellett volna leszokatnom. Nagyon sajnálom el csesztem.
2020. okt. 8. 21:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Mióta jár bölcsibe?
2020. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
anonimnak:3 hete. Minden jó, bem sír el van eszik minden de amikor az alvás jön katasztrófa. De egyébként is szeretném ha befejeznénk ezt már. Egész éjjel rajta lóg. Rohadtul ki vagyok merülve. Valami elválasztási tippre lenne szükségem. A borsmenta teát hallottam hogy elapasztja a tejet. Talán úgy nem kell már majd neki üresen. Csak nem tudom el fog e valaha apadni úgy hogy ejszaka meg cumizza egyfolytában. Én nem tudok neki nemet mondani. Tehát saját akaratomból képtelen vagyok rá. Ezért kérek segítséget. Valami olyat amivel nem rám haragszik majd meg. Hanem pl a cici beteg elment a tej nem anya hibája vagy valami hasonló. Bármilyen ötlet vagy tapasztalat érdekel.
2020. okt. 8. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!