Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Jo volt ez a tej apasztási...

Jo volt ez a tej apasztási modszer? Normális ez igy?

Figyelt kérdés
Kb 1 honapig ment a szopi, tapszerrel kellett potolni. Aztan persze a szopit egyre ritkabban fogadta el, hiaba fejtem, csak véresre szivta a mellem a szivo ugyhogy szépen lassan befejeződött a szoptatas. Addig fejtem le a cicim mig feszult. De nem kellett ezt csinalnom sokaig.. Par nap es mar egyaltalan nem feszult igy hagytam es hozza sem nyultam. Most eltelt mar tobb mint fél év azota, a mellem nem gyulladt be, de meg mindig ha megnyomom a mellbimbom tudok kipreselni par csepp tejet. Orvos szerint a hormonok miatt van ez. Jol csinaltam igy az apasztast? Vagy gyogyszer kellett volna? Kicsit felek hogy az a tej ami a mellemben maradt, megkovult vagy nemtudom ☹️ az egyik ismerosom megijesztett, hogy egy no is igy csinalta az ismerettsegi koreben.. Franko tejkovei lettek tunet nelkul es azok rovid idon belul elrakosodtak. 😲 Most borzasztoan megijedtem. Hogy kellett colna csinalnom?
2020. okt. 17. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Jól csináltad. Nekem is volt meg egy darabig ha megnyomtam, de aztan az is eltunt.
2020. okt. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem kb 1 év után múlt el, pedig csak 6 hétig szoptattam.
2020. okt. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!