Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek, ha szex közben...

Mit tegyek, ha szex közben megindul a tejem? (Nem fogom lefejni, valamilyen más opció nincs?)

Figyelt kérdés
2020. okt. 20. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Melltartó, melltartóbetéttel..

Egy idő után normalizálódik, és nem fog folyni.


/ nekem így volt/

2020. okt. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Nevettek egyet a pároddal :) Tarts a közelben erre a célra egy nedves törlőt, hogy gyorsan le tudd tisztogatni.


Mondjuk a legelső időszakban (néhány hónap), amikor szíre-szóra ömlött a tejem, csak melltartóban szexeltünk, pontosan emiatt, mert engem zavart.


Később már jobban kontrollálható, és ha esetleg elő is fordul, elég, ha 1-2 másodpercig rászorítasz egy kendőt/zsepit, akkor eláll.

2020. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%

"Nevettek egyet a pároddal :) Tarts a közelben erre a célra egy nedves törlőt, hogy gyorsan le tudd tisztogatni."

Én férfi vagyok, de én ezen nem tudnék nevetni, mert undort váltana ki belőlem. De nyilván én nem vagyok gentleman, aki olyan odaadó férfi, aki még le is nyalogatná a tejet a párjáról.

2020. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Mi nevettünk rajta, igazából maga a plusz nedvesség izgató is volt. 🙈
2020. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
Ha párod bevállalós lenne, akkor kiszívná a melleidből a tejet. Kár a pasid nem vevő ilyenre, vagy te se mered megkérdezni.
2020. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

3.

Szoptattál már?


Konkrètan attól ömlött a tej, ha oldalra vagy hasra fordultam.


1-2 próbálkozàs volt.. orgazmus szembespricc volt😅de nemám a férjem által

Bocs a vulgáris megfogalmazásért.



Zárójelben megjegyzem, hogy szoktunk szexelni tejcsárda gond nélkül is fehérneműven.

Párom szerint izgató..

2020. okt. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

7-es???

Én nem tudom de ez undorító ne haragudj...

Én is a melltartós megoldást választottam. Rengeteg tejem volt.

2020. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Jopofák ezek a fujjogok. Látszik, hogy micsoda éretlenek! Valoszinüleg ilyesmiröl még soha nem hallottak.
2020. okt. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
Miért lenne az undorító, ha a pasi szereti látni és érezni szex közben párja melléből a tejét? Baromira izgató mindkettőnknek. Sajnálom, nektek ez undorító.
2020. okt. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%
Mi lesz*rjuk. Teszünk magunk alá törülközőt. Nem tehetek róla, hogy tejcsárda vagyok. Amúgy néha nem indul meg a tejleadó, máskor meg igen. Mivel giga méretűek lettek a melleim, mi most a mellszexet próbálgatjuk, mert izgat minket. Volt, hogy folyni kezdett, nem érdekelt. Nekünk ez természetes. Akit zavar vegyen melltartót vagy ne szexeljen.
2020. okt. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!