Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok a Bori keresztnévh...

Mit szóltok a Bori keresztnévhez? Borbála nem opció, mert a vezetéknév nagyon hosszú.

Figyelt kérdés

2019. jún. 12. 14:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Utálom, mikor beceneveket adnak teljes névként.
2019. jún. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem tetszik.
2019. jún. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
77%
Detto ugyanez volt nekünk is. Senki véleményét nem kértük ki. Meglepően sok Bori van a suliban/oviban.
2019. jún. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Jó elfogadom a negatív kritikát is, mivel véleményeket kértem. Nekem tetszik, a páromnak is, pont ezért vagyok kíváncsi a "közvéleményre". A vezetéknevet úgy képzeljétek el, hogy az én és a férjem neve is hosszú, kötőjelesként szeretnénk a kislánynak is adni. Írok egy példát hasraütésszerűen: Magasvölgyi-Széphalmi Bori.
2019. jún. 12. 15:09
 5/26 anonim ***** válasza:
79%
Nem rossz név szerintem. Én is játszottam már a gondolattal de valami más lesz.
2019. jún. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%

Becenév.

Esetleg Boróka?

2019. jún. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
67%
Ezek szerint egy Magasvögyi-Széphalmi Bori oké,de egy Magasvölgyi-Széphalmi Borbálába már bele fog halni. Gondolom nem lesz autista, hogy kitörjön az ujja +5 betű leírása közben. Amúgy meg úgyis Borinak fogják szólitani. Vagy leglhet valami rövidebb is,ha valóban írás-és beszéd gyenge gyerekt vártok pl.Magasvölgyi-Széphalmi Zoé,Lea,Réka,Anna,Hanna,Maja,Luca,Alíz stb.vannak normális 3- 4 betűs nevek is.
2019. jún. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Már miért várnánk nehéz beszéd- és írásképességű gyereket? Ne fesd az ördögöt a falra légyszi. Én ilyennel soha nem viccelnék.
2019. jún. 12. 15:44
 9/26 anonim ***** válasza:
93%
Akkor miért félsz hogy nem fog tudni leírni 2 vezeték és egy keresztnevet? 1.Pl.középiskolában egy órán 3-4 spirál oldalt fog írni,2.pl.Bálint Antónia lánya Földesi-Szabó Lilien Antónia és tudtommal még mindig él, vagy mondjuk Nicole Scherzinger teljes neve tudod mi? Nicole Elikoliani Valiente Prescovia Scherzinger. És szintén nem dőlt össze a világ.
2019. jún. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
61%
Boglárka.
2019. jún. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!