Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért folyik be a tej az...

Miért folyik be a tej az AVENT kézi mellszívóm műanyag és szilikon szívótölcsére közé?

Figyelt kérdés
Mit csinálok rosszul? Minden tejes, csak bele nem folyik. Valaki tapasztaltabb esetleg tudna segíteni? Köszi!
2008. nov. 28. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a szelep sérült, vagy a befolyás után van egy kis lyuk amit nem látni.

A lényeg, hogy teljes vákum legyen, ha nincs , akkor nem fog működni.

A melledet teljesen tedd a töécsérre és kezeddel támaszd alá, aztán kezdheted szívni, de ne engedd, hogy fals levegőtszívjon, mert akkor is ez lehet.

Ha nem működik, akkor hibás lehet a készülék.

2008. nov. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szia.

én 7 éve használtam mikor a fiam született és nekem is m indenhová folyt csak bele nem. visszavittük, bevizsgálták és mondták hogy kicserélik. én már nem biztam ebben a termékben inkább a pénzt kértem vissza és kölcsönöztem egy másikat.

szerintem vidd vissza és vegyél olyat amivel kényelmesen lehet fejni. sok sikert.

2008. nov. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is Avent van,ugyanez volt és nem is szívott eléggé.Vedd ki belőle a szilikon tölcsért és próbáld úgy.Én is úgy csinálom és jobban is szív.
2008. nov. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!