Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy a cumisüve...

Mit csináljak, hogy a cumisüveg gumi része ( vagy szilikon vagy mi ez), amit bekapnak ne legyen bűdös műanyag vagy milye szagú?

Figyelt kérdés
Mosogatom mosószerrel, sterilizálo, de elég büdi.
2008. nov. 25. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen márkájú csumisüveget használsz?
2008. nov. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindig elmosom mosó szeres vízzel és sterilizálom. Vagy forró vízben 5 percig, vagy sterilizáló folyadékkal. A folyadéknak is van egy jellegzetes szaga.

Nekem nem szokott utána büdös lenni.

Én vennék rá cumit és a régit eldobnám.

2008. nov. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Avent és Nek. A sterilizálóba mi csak vizet rakunk. Az lehet gond?
2008. nov. 25. 13:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! A gumi anyagú cumit nem lehet hosszan beletenni mosogató vízbe. Éppen csak belemártani és elmosni, a sterilizátorban viszont nem lesz semmi baja. Ja és 2-3 havonta ki kell cserélni ! Egyébként a sötétebb szinü (ha egy kissé húzható)általában gumi, a világosabb szilikon.
2008. nov. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A nuk-ot kb 1,5 hete vettük. Egyszer se használtuk még, csak sterilizáltuk és elmostam mielőtt tejet raktam bele. :o(
2008. nov. 25. 14:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sterilizáló folyadékba áztattam fél óráig, majd utána mosószeres folyóvíz alatt jól elmostam. Így nekem sosem büdös.
2008. nov. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!