Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van annyi nőnek szilikon...

Miért van annyi nőnek szilikonmelle? Ha nem is nagy de szilikon. Megtudtam a családban 4 nőnek is van. Eddig nem vettem észre. Pedig inkább egy kicsi v. lógós mintsem a műanyag. Miért ilyenek a nők? Miért hiszik hogy ettől jobb nők lesznek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 13:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

Latszatra "jobb nok is lettek". Regen is volt mellmutet, most nagyon felkapott, ennyi. Mindenhol et latjak, TV, magazin, "sztarokon", stb.

Ha nekik jo, Teged miert zavar?

2011. okt. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%

Hidd el,ha lenne annyi pénzem amennyi nincsen én is megcsináltatnám.Két gyerek szoptatása után.....

Szép melleim voltak most meg lógnak mint a kecske tönye,.. :(

2011. okt. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugyanolyan mint a hajfestés, csak kicsit radikálisabb:)
2011. okt. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
mert a nejem szerint ez normális. igenis nem normális, mert lehet hogy ruhában annak tünik. Bár én kis mell párti vagyok szerintem szebb egy kis mell lehet cirogatn stb.Olyan szexis izgató. Viszont a szilikon még ha nem is nagyot tesznek be akkor is egy műanyag ami taszít. És a haverok is ezt mondják, hogy ok megnézik a playboyba de élőben max 1 menetre kéne az se a melle miatt hanem mert azok alapbol jó nők. Engem nem zavar az sem ha 2 gyerek utan log szerinbtem izgato az is lehet gyömöszkölni. csak eredeti legyen. Miért kellenek a nőknek a mü dolgok? A hajfestés azért más dolog. Azzal nincs bajom .
2011. okt. 22. 13:26
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Hát én semmi pénzért nem feküdnék önszántanból kés alá. A mellem olyan amilyen, a párom igy is szeret. Én is szeretem az ő pocakját.
2011. okt. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem vetted észre, akkor nem felpumpált focilabdákat rakattak. Akkor meg mi a gond? Nem voltak elégedettek, megcsináltatták, ennyi. Nekem nincs műmellem, de nem találok benne semmi kivetnivalót. Volt rá pénzük, volt hozzá bátorságuk, nincs itt semmi probléma. A mellen nem lehet változtatni sem diétával sem tornával, ahogyan pl. az orrod formáját sem tudod megváltoztatni, de ha nagyon torznak látod már meg lehet csináltatni.
2011. okt. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
16%

Jó lenne nagyon, ha minden férfi ugy gondolkodna, mint Te!


A mai világ: média/újságok/internet azt sugározza, h minél tökéletetsebbnek kell lenned. Akinek kicsi, az pedig nagyo(bba)t akar, ettől ő szebb/jobb lesz..


Szerintem mindenkinek szíve joga eldönteni, kell-e neki szilikon mell. Persze, fogásra nem lehet az igazi, de mivel "nagy", ezért jobb, mint a kicsi. A legtöbb férfinak is tetszik..Gondolom a legjobb:


1. igazi, nagy mell

2. szilikon nagy mell

3. közepes

4. kicsi..


A nők maguknak az önbizalom megnövelése érdekében csináltatják meg. Másodsorban a férfiak miatt, hogy jobban tetszen nekik. Nagyon ritka az a férfi, akinek a kicsi tetszik... Nő sem tetszik magának nem megfelelő mérettel.

Miért hiszik ettől jobb nők? Mert ez így van. Elég lesz végigmenni utáni egy jó dekoltázssal az utcán. Kicsinél nem bámulnák meg...

2011. okt. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%
amig eleg fiatal voltam szep nagy feszes melleim voltak addig en is ugy gondoltam hogy mekkora butasag a szilikonmell mindenki bekeljen meg magaval. de egy ket gyerek szulese utan mikor mar tenyleg nem olyanok mint regen en is gondolkodom rajta. hogy miert? mert igenis jobb no leszek nagyobb onbizalommal. csak magamert csinaltatnam. akinek nincs nagy gond a mellevel az sosem fogja ezt megerteni.
2011. okt. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván esztétikusabb az összkép. Én sem pártolom. Az extra méret meg csúnya forma már csak nevetségessé teszi az egészet(:
2011. okt. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

13:33, te teljesen hülye vagy.

Rengeteg férfi van, aki kis mell párti! Sőt, igazából szerintem a valóban nagy melleket kedvelők vannak kisebbségben, a legtöbb férfi azzal jön, hogy ritka a szép nagy mell, általában lóg, csúnyán áll, vagy hájas nő társul hozzá. A legideálisabb inkább a közepes, aztán hogy a kicsi vagy a nagy tetszik-e valakinek az már személyes preferencia kérdése!

Viszont azt megerősíthetem, hogy rengeteg férfi ismerősöm van, és a műmelltől mind irtózik, de még a felvarratottól is, stb. Manapság már a normálisabb férfiaknak (értsd: nem a diszkópatkány 18 évesekre gondolok...) fontos a természetesség.

2011. okt. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!