Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha nincsen lefejt tejem és...

Ha nincsen lefejt tejem és beteg leszek akkor a babát tápszerrel kell etetni vagy lehet betegen is szoptatni?

Figyelt kérdés
2020. dec. 1. 02:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen betegség és milyen gyógyszert kell szedned.

Egy sima megfázással, influenzával vagy coviddal lehet szoptatni

2020. dec. 1. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ahogy az első írta! Én csak azért fejtem le és etette a férjem, mert baromira kivoltam, plusz nem akartam hogy bármit elkapjon.
2020. dec. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan az első írta.

Sokszor azon múlik egyébként, hogy kell-e és milyen gyógyszert szednie az anyának.

És értelemszerűen nem az anyukának kell találgatnia, hanem az orvos megmondja, szoptathat-e, ill. a gyógyszer leírásában is kitérnek erre.

2020. dec. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2020. dec. 1. 10:50
 5/5 zimonyi attila válasza:
32%

Mindent, csak tápszert ne!!!!!!!! Sajnos én elkövettem ezt a hibát!!! Három gyerekemből, kettő kapott tápszert, mert kevés volt az anyatej. Mind a kettő problémás lett, pajzsmirigy, immunrendszeri problémák, pollen allergia, pánikbetegség........egy fiú, egy lány. Igaz a harmadik meg nem százas, mert a Hit Gyülekezet tébolyult harcosa, de ez csak agyi probléma!! Nem is értettem a dolgot, amíg erre rá nem jöttem, csak ez különbözik a három gyereknél. Teljesen egészséges szülők, nagyszülők, minden szinten!! tehát még az sem lehet, hogy rájuk ütnek!! és két gyerek pedig ilyen problémákkal küszködik. Semmi mást nem tudtam évek alatt kiötleni.........

Tehát tápot ne, inkább vásárolj anyatejet.

Gyógyulást addig is!!

Üdv.

2020. dec. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!