Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Befelé forduló mellbimbónál a...

Befelé forduló mellbimbónál a 39.héten el lehet kezdeni a "kifordítást" ?

Figyelt kérdés

Védőnőm tanácsa, hogy már elkezdhetem ingerelni, illetve készülékkel megpróbálni kifordítani, mivel már a koraszülés esélye nem áll fenn.

Kicsit félek ettől a dologtól, vagyis inkább attól, hogy mi van ha nincs is mit kifordítani..van ilyen?

Viszont bimbóvédőt ajánlott, hogy majd azzal szoptassak.


2020. dec. 2. 11:31
 1/5 A kérdező kommentje:

Illetve annyit elfelejtettem:

Apuka is kiszippanthatja?

A védőnő azt mondta, akár már a tejserkentőt is elkezdhetem inni. Én azt hittem, azt csak a szülés után szabad.

2020. dec. 2. 11:33
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Attol hogy most kiemeled a bimbód, nem fog úgy maradni, ez baromság xD

Azt sajna majd minden szoptatás elött kell. De utána ugyanugy befordul. A bimbóvédőt nem annyira ajánlom, nem ingerli úgy a mellet a baba, hogy termelődjön a tej. Ha szépen ki tudod emelni, felesleges használni. Ha nagyon nem jön össze, akkor ki lehet próbálni, de semmiképp nem azzal kezdeném.

A tejserkentőkről nem tudok mit mondani, én csak szülés után ittam Karamalzt, elötte minek?

2020. dec. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Na ez jó nagy baromsàg.
2020. dec. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1 barátnőm ilyen mellbimboval és védővel szoptatott plusz anyatejet is adott el annyi volt neki.

Kérdező. A bimbóvédő sem ördögtől való max nem működik. Nekem pl nem működött. Nem tudott vele szopni a fiam. Igaz nélküle sem, de ez már más téma. Kiprobalod ezt a módszert meg azt is és meglátod.

Talán a védőnő tanácsa annyiból nem hülyeség, ha rájössz már most, hogy tudod hatékonyan kiemelni nem akkor kezdesz benazni, mikor a gyerek is a füledbe visít és a stresszhormonod az egekbe szökik. Gyakorlat teszi a mestert.

2020. dec. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, a baba megoldotta magának
2020. dec. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!