Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Befelé forduló mellbimbó...

Befelé forduló mellbimbó miatt bimbóvédővel szoptatnék, de nem jön a tej?

Figyelt kérdés
Segítségeteket szeretném kérni. Befelé forduló mellbimbóim vannak, ezért bimbóvédővel (több márkát is próbáltam) szerettem volna szoptatni a ma 6 napos lányomat már jópárszor. Forgatókönyv minden esetben ugyanaz volt. Ha nem volt annyira éhes akkor lelkesen szívogatta, de kb 20 perc után elfogyott a türelme. Ha nagyon éhes volt akkor másodpercek után fogyott el a türelme. Minden "etetés" után mérlegre tettük, és egy grammal sem nőtt a súlya, azaz szopi közben egy falatot sem evett, így el is hiszem, hogy elfogyott a türelme. A gond viszont nem lehet az, hogy nincs tejem, mert mellszívóval lefejve odaadom neki, és bár még csak 6 napos a leányzó már van a fagyasztóban jópár adagnyi tej.. Az első gyerkőcnél is anyatejadó voltam napi 3 liter tej mellett. Most is rengeteg van. Szeretném szoptatni, nem a mellszívóval tölteni annyi értékes időd, de nincsen tippem, hogyan lehetne, illetve hogy lehet az, hogy ő nem tudja kiszívni onnan. Járt már valaki így, van van bármi tippetek?

2016. máj. 16. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nézesd meg , hogy nincs letapadva a nyelve
2016. máj. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is befelé forduló van, èn is próbàltam több félét de egyikkel sem jött össze. Ahogy 'simàn' etettem szépen kifordult és már semmi gond nincs
2016. máj. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Épp tegnap beszélgettünk erről egy anyuka ismerőssel, neki azt javasolta egy doki, hogy először apuka szívja meg. :D Bevált! Először én a nyelvét nézném/nézetném meg, ha kicsit is szív alakú, már bezavarhat. Mi így jártunk, de mire rájöttünk, addigra nem fogadta el a cicit, és rohamosan apadni kezdtem.
2016. máj. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!