Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Alkoholfogyasztás és a tejterm...

Alkoholfogyasztás és a tejtermelés összefügg?

Figyelt kérdés

Ne nézzetek hülyének, de azt követően valahogy mindig több tejem van, miután iszom.

Fröccsöt, vodkaszódát, koktélokat, tehát ne pálinkára, meg jagerre gondoljatok, hanem csak ilyen kis csajos iszogatásokra.

Ezek után mindig több tejet fejek le, mint amúgy. (nyilván azt a gyerek nem kapja meg)


2020. dec. 3. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább amiatt, mert éjjel kimarad egy szoptatás, nem? Egyébként nem hiszem, hogy ezt vizsgálták volna bármikor.
2020. dec. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Éjjel nem szokott enni, 5 hetes kora óta átalussza az éjszakákat.

Lefejve kapja a tejet általában, fix időpontokban szoktam fejni is.

2020. dec. 3. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem inkább a relaxált lelkiállapothoz lehet köze. Nekem is mindig több tejem van, miután kicsit jobban kipihentem magam, vettem egy forró fürcsit, szeretkeztünk a férjemmel, bármi olyan dolog, amitől nyugodtabb, pihentebb vagyok. Ugye a tejtermelést azt nagymértékben befolyásolják a hormonok (oxitocin, elsősorban), és ebből ellazultabb állapotban, amikor jobb kedved van úgy általában, több termelődik. És ugye, némi kis iszogatás a barátnőkkel eléggé ellazítja az embert :)
2020. dec. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Inkább a hortelen nagy mennyiségű folyadék.


Próbálj ugyanannyit meginni ugyanannyi idő alatt mondjuk vízből.

Plusz fejben dől el.. tehát a lelazult állapot okozhat jobb tejleadást

2020. dec. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!