Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A kis mellméret (65/B) nem...

A kis mellméret (65/B) nem lesz majd rossz hatással a tejtermelésemre?

Figyelt kérdés
2020. márc. 24. 23:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Aemmi összefüggés nincs. A "B" kosár pedig nem is annyira kicsi.
2020. márc. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Semmi köze a mellméretnek a tejtermeléshez. Sőt az is lehet, hogy a szoptatás után visszakívánod a kis melleidet, mert olyan csúnyák leszenk, hogy nem bírsz ránézni sem. Láttam már ilyet.
2020. márc. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

A B mióta kicsi? A 65 meg csak a hátad.

AA méretem volt gyerekek előtt. Elsőt ugyan nem tudtam sokáig szoptatni, de a másodikkal 1 évnél járok. Ja és most B szoptatás alatt. Óriásinak élem meg a korábbihoz képest. ;)

2020. márc. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Az akkor lehetséges, hogy 1 kosárméretet fog nőni még? Ha igen, akkor gondolom nem megy vissza B re.
2020. márc. 24. 23:43
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
De, valószínűleg visszamegy. Sőt, könnyen előfordulhat, hogy kisebb is lesz utána, úm. "elfogy".
2020. márc. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ezt még nem hallottam, hogy el is fogyhat. Tényleg van ilyen?
2020. márc. 24. 23:52
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van. Nekem is pici cicim volt, de szép feszes. Szoptatás alatt “hatalmas” lett. Örültem, mint az állat. De utána sajnos ahogy apadt a tej, úgy ment össze. Sokkal kisebb lett, mint volt és olyan kis “csoffadt” is lett. Ezt más szóval nem tudom leírni. Tehát nem feszes, de mivel kicsi így konkrétan lógni sem tud, hanem olyan puha, laza. A régi melltartóimat már nem töltötte ki.
2020. márc. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nekem is puhább lett

Viszont B-C-ről kaptam egy D-s kosárméretet..

Súlyom visszaállásávalnis maradt

Viszont a 2. Babával nem lett már nagyobb

2020. márc. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
47%
Ugyanekkor. 😂 Tápszert csak a kórházban kapott párszor keveset, utána fél éves koráig kizárólagosan szoptattam. Mindjárt 15 hónapos és reggel és este még szoptatom. A mellem keveset nőtt, ugyanazokat a melltartókat használom.
2020. márc. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy miért kicsi. Az esetek többségében nem okoz gondot, de akinek nem zsírból, hanem mirigyből van kevesebb, annál igen 😔 Ez pl. PCOS mellett előfordul.
2020. márc. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!