Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 7 hónapos anyatejes babátok...

7 hónapos anyatejes babátok hányszor szopizik egy nap?

Figyelt kérdés

Nagyon keveslem a napközbeni szopik számát, amely így alakul:

- reggel nagyon kevés,

- tízórai kiváltva + alváshoz kicsit leöblíti szopival

- ebédre főzelékből kb 80-90grammokat eszik

- uzsonnára alig szopizik, esetleg ha épp elaludni készül akkor egy kicsi

- este 6kor már inkább adok neki egy tejpépet, annyira nem eszik

- este 9kor lefekvéshez rendes adagot szopizik

- éjjel 1-2 alkalommal még van nagy szopi.


Ennek oka mintha nem lenne ideje szopizni, minden érdekli, elrántja a fejét, ha félhomályban próbálom a fényeket nézi, ha itt a tesó akkor le sem veszi a szemét, vagy a polommal játszik, szív kettőt elrántja a fejét stb...


Elegendő ez neki?


2020. dec. 6. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én ugyanennyi idős babám napközben 4-szer, éjszaka 3-szor szopizik. Étkezést még nem váltottam ki nála. Szerintem azért is kel ennyiszer éjszaka, mert napközben minden fontosabb, mint az evés. Itt is van egy jópofa nagytesó műsornak.

Aggódnod szerintem nem kell. Így, hogy ügyeskedtek az étkezésekkel, ez a rendje a dolgoknak. Kap eleget (illetve ha nem fogad el többet, akkor a fejed tetejére is állhatsz), nem lesz baj.

2020. dec. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 2 óránként szopott.
2020. dec. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!