Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen kézi mellszívót ajánlot...

Milyen kézi mellszívót ajánlottok?

Figyelt kérdés
7 hetes babám be alszik szopizás közben,kap tápszert de szeretném ha anyatejet is kapna mert tejem az van. Első baba és tanácstalan vagyok hogy melyik a jó. Lorelli,Baby care,Esperanza?

2020. dec. 28. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem Avent volt. Teljes jól megfelelt a célnak.
2020. dec. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Nekem babyono volt, amíg kellett jó volt, de én pl jobban szerettem kézzel fejni ha kellett
2020. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Még egy szavazat az Aventre!

Volt azelőtt egy noname típusúm is, de annak borzasztó volt a vákuumja, hiába pumpáltam, nem tudta kitermelni a tejet.. Leginkább ezen múlik a jó típus.

2020. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egy porszívó is megteszi.
2020. dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Nekem, a Mam kézi a kórházban teljesen megfelelt, meg a tej beindítására, mivel a babát, csak 5 nap után vehettem kézbe és tehettem mellre.😢


Itthon, nagyobb mennyiségere a Zopa elektromos mellszívóját használtam.

2020. dec. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a Medela vált be mind két gyereknél. Vettem előtte egy tommee tippeet, na az borzasztó volt.
2020. dec. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Avent
2020. dec. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Medela kezi nekem nemvalt be, azelektromosis csak elment... Az Avent kezi nagyon bevalt, jo eros avakuum, miota kivettem a gumis parnazast a szivofejrol (elotte alig szivott), azota szuper. Sogornom ismegvan elegedve az elektromos Aventjevel, neki kezibol van Medela, mondjuk azzal sem volt hondja, de az Aventet sokkaljobban szereti.
2020. dec. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Akkor valószínű hogy az Aventnél maradok :)
2020. dec. 28. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!