Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Olyan anyukák "tapasztalatait"...

Olyan anyukák "tapasztalatait" várom, akiknek hasfájós volt a babájuk, de szinte minden ételre, miket etettek?

Figyelt kérdés

Én már úgy veszem észre, hogy bármit eszek (szinte alig eszem valamit, kenyeret és rántott levest) fáj a hasa.

Félek attól, hogy ilyen kevés ételtől el fog menni a tejem:-(


2010. aug. 13. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam nagyon hasfájós volt akármit is ettem fájt a hasa.

Így a végén szemét módon én már mindent ettem mert hát a hasa úgy is fájt nem tudtam megakadályozni.

Szóval ettem k betűs-t és hüvelyest is..

3 hónapos korában megszűnt a hasfájása..

Sok erőt és kitartást kívánok!

Remélem a kistesó nem lesz hasfájós.

19 hónapos kisfiú anyukája és 28 hetes kismama

2010. aug. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Én is ettem mindent mert a jó tejminőséghez az kell.Espumisantól nem görcsölt.3 hónapig szenvedtünk utána vége.
2010. aug. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne egyél tejterméket, de azon kívül sok gyümölcsöt, sok zöldséget. Kár ezt a rántott leves dolgot erőltetni, sajnos vannak ilyen babák. Lehet nem is a hasuk fáj, hanem a környezet ennyire irritálja őket, amíg az idegrendszerük nem elég érett sajnos ezen az időszakon túl kell esni. Nekem a lányom volt olyan, cicitől nem lehetett eltávolítani, üvöltött, alig aludt, aztán egyszercsak kinőtte. Bele kötöttem a hordozókendőbe, és cicimellett elszunyókált mindig, én meg kicsit tudtam a dolgomat csinálni, vagy kimozdulni, mert babakocsiban egyáltalán nem maradt meg. Nem használt semmiféle babáknak való szirup. Tejérzékeny lett és mogyoróallergiás, és minden nyáron tiszta kiütés nem tudom, hogy mitől, sajnos ő nyáron született, lehet ezért volt az első időszak annyira horror. Fura mód a fiam tündéri baba volt, semmi problémám nem volt vele, és ő is ugyanúgy tejérzékeny és mogyoróallergiás lett, de nem annyira súlyos eset.
2010. aug. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Kínszenvedés volt az első 3 hónap.... krumplin, natúr húson, tésztaféléken, rántott levesen és húslevesen éltem.... hamar el is ment a tejem, lehet, hogy nekem is inkább ennem kellett volna mindent, ha már úgyis fájt a hasa szegénynek. 3 hónaposan megszűnt a hasfájás, de a tejem is pont akkor fogyott el. :(
2010. aug. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Azt hiszem én is inkább lassan elkezdek normálisan enni, és bízom benne, hogy idővel jobb lesz majd!

2010. aug. 13. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!