Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen bimbóvédőt vegyek?

Milyen bimbóvédőt vegyek?

Figyelt kérdés
Mindenképp szeretnék előre venni. Inkább álljon bontatlanul, mint hogy szaladni kellene venni. Nem nagy összeg. De milyet? Kinek melyik vált be?

2021. jan. 14. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Szia! Nekünk Avent S-es bimbóvédő az első napokra, az a méret fér bele a szájukba. Én azért szoptattam anélkül is, illetve figyeltem, hogy amelyik kevésbé fáj, azon nem használjam. Így nem okozott gondot később, mikor megedződtem simán elhagytuk.


+Ugyanilyen kincs a Lansinoh bimbóvédő krém, minden szopi előtt-után kentem, így nem sebesedett ki a gyakorlás első napjai alatt. Ajánlom. :)

2021. jan. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tartaléknak jó, de én azt tanácsolom, hohy csak végső esetben nyúlj hozzá. Inkább tényleg kenegesd (a Lansinoh jó, de nagyon drága, ugyanolyat vettem Rossmann saját márkában, és töredéke az ára), nem mondom, hogy kellemes lesz az elején, de kibírható. A sebesedést rossz technika okozhatja, érdemes akár előre, vagy már közvetlenül szülés után szoptatási tanácsadó segítségét kérni. Olvasott tapasztalatok alapján a bimbővédő sem a tejtermelésnek nem tesz jót (kevésbé stimulálódik a mellbimbó), emellett, ha a baba megszokja, nehéz lehet átállnia "simán" a cicire. Én konzultálnék szakértővel a helyedben, a Facebookon a Szoptatási tanácsadás kérdezz felelek nevű csoportban ingyen, relatíve rövid időn belül segítenek.
2021. jan. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

Azt a pénzt inkább szoptatási tanácsadóra tedd félre.

Ha sokáig, sikeresen akarsz szoptatni ne használj ilyet.

2021. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Avent s-eset használtam, sajna anélkül nem is tudta bekapni a kislányom.


De én is azt mondom, csak ha muszáj, mi 4 hónap után tudtuk elhagyni

2021. jan. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenképp csak tartaléknak/vész esetére kell. Csak külföldön a világ végén lakunk, gyakorlatilag a rendelés marad. És ha ne adj isten baj lenne, nincs kedvem napokig várni a postást. Ezért akarok ilyeneket már előre beszerezni.
2021. jan. 15. 19:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben pillangó alakút vegyél, aminél a baba orra hozzád és nem a védőhöz ér.

Nem tudom ez melyik, nekem nem ilyen van.

Szerintem is a Facebook szoptatási tanácsadás csoportban kérdezz, ott biztos tudják, melyik a legjobb bimbóvédő.

2021. jan. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A medela a legjobb, nekem jobban bevált mint az avent, s mivel extra pici mellbimbóm van, így ebből legkisebb méret is tökéletes, az aventesnek a legkisebbe meg kétszer belefért volna, nem tudta annyira megszívni, levegős maradt a vége.
2021. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!