Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Bújik a kisfiam első alsó...

Bújik a kisfiam első alsó foga.6,5 hós. Mi lesz ha megharapja a cicimet? Mire készüljek? Vegyek bimbóvédőt?

Figyelt kérdés
Nálatok ez hogy volt? Köszi!

2012. ápr. 19. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Nekünk is 1 fogunk van:)

Hát az az igazság, hogy nekem nem egyszer megharapta, és igencsak fájt! De úgy vettem észre, hogy csak az elején. már egy pár napja nem csinálja.

2012. ápr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is rápróbálkozott párszor, de olyan meglepő volt számomra, hogy rákiabáltam szegényre (ösztönből). 2-3-szor fordult elő, azóta egyszer sem, pedig már 8,5 foga van.


Itt hallotta tőlem az első "nem szabad!"-ot, és gyorsan meg is tanulta :)


Ja.. és azt figyeltem meg akkoriban, hogy akkor harapott, mikor már nagyon álmos volt, vagy félig aludt - így nem figyelt már eléggé a szopira.

2012. ápr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Snapette ***** válasza:

Az alsó foggal ritkán harapnak meg, lehet még nem figyelted, de a nyelve ott van az inyén, úgy szopizik. Véletlenül előfordulhat, ha álmos, vagy nyűgös, de ilyenkor anyuka elég erősen szokott reagálni, hogy többet ne csinálja. Nem kell bimbóvédő. Ha felső fogai is kijönnek fog majd látszani a nyoma a bimbó körül szopi után, de nem fáj, nem harap rá, csak hát ott van, belenyomódik. A lányomnak négy foga van felül és négy alul, és csak kétszer harapott meg, egyszer én voltam a hibás, mozdultam egyet, és csúszott a cici, és azt hihette, hogy el akarom venni, mert utánakapott, vagyis ráharapott kissé, a másik alkalom meg egy nyűgi alkalom volt, dühös volt épp valamiért, és ráharapott, s akkor már fent is lent is voltak fogai, na az rosszul esett, s rá is kiáltottam hirtelen reflexből, hogy "nem szabad, az fáj anyunak", de többször nem fordult elő. Egy éves most.

Egyébként nem harapta meg egyszer sem úgy, hogy nyoma legyen, vagy felszakítsa a bőrt, csak hát rosszul esik.

2012. ápr. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 6 hónapos fiamnak 6 foga van és időnként nagyon megtud harapni ami persze fáj!De azért szopizás közben nem az a jellemző,hogy harap!
2012. ápr. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

6 fog??? az igen!!! ügyik vagytok! én már ennek az egy kis fogkezdeménynek is úgy örülök!:))


Köszi a válaszokat, mindenkinek!

2012. ápr. 20. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!