Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Minden esetben ajánlott...

Minden esetben ajánlott bimbóvédőt használni? Milyet vegyek? Mikortól alkalmazzam?

Figyelt kérdés

Még kismama vagyok, de már nem sokáig. :) Lassan megérkezik a kicsikénk és ezen elgondolkoztam már.

Kérem a segítségeteket.


2009. márc. 20. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:

A fiamnál sem használtam , aki 21 hónapos koráig cicizett és most sem használok a lányomnál.

Igaz az első napokban kisebesedett a mellbimbóm, de használatm pár napig DM-es krémet és most már alig fáj.

2009. márc. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én kaptam ugyan bimbóvédőt, de nem használtam egyáltalán.

Az első 2-3 héten nagyon fájt szoptatáskor a mellbimbóm (nem rossz szopási technika miatt), egyszerűen nem volt hozzászokva ehhez az erős mechanikai ingerhez. Aztán ez javult majd teljesen el is múlt.

Én nem használtam semmilyen krémet, csak pár csepp anyatejet kentem szét rajta és hagytam mindig megszáradni.


Szerintem a védőnőd tud tanácsot adni hogy mikor javasolt bimbóvédőt használni, és melyik fajta lehet a jó.

2009. márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én babám nem volt hajlandó szopni bimbóvédő nélkül.(Nem a kisebesedés miatt kell, hanem, ha túl kicsi, vagy befelé forduló a mellbimbód.)Öt hónapos és még mindig azzal szoptatom.Ne aggódj, ha tényleg szükséges, a párod megveheti és beviszi neked.Én normált vettem.Avent.A patikákban kapható.
2009. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nem a bimbókiemelő, ami a befelé forduló mellbimbóhoz kell?
2009. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem se vegyél, majd ha kell utólag beviszik neked. Én se vettem aztán a csecsemős javaslatáta vett a férjem mert a babám nem tudta bekapni a mellbimbómat. Aztán abból meg nem tudott szopizni mert csak addig jutott el hogy kiszívta a bimbóvédőbe de onnan már nem tudta kiszívni így nem használtam tovább. 3,5 hónapos baba anyukája
2009. márc. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!